Lietuvos geležinkeliai vs Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (77:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai nubloškė savo varžovus

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:10 val., peržiūros: 801

Trečiadienį, lapkričio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Lietuvos geležinkeliai” bei svečių „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“. Aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmų minučių pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir vien per pirmąjį ketvirtį susikrovė solidų pranašumą. Vėliau jie kryptingai žengė pergalės link, kurią ir pasiekė.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie didžiąją dalį taškų pelnė iš greitų išpuolių ir netrukus skaičiavo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Ketvirčiui einant į pabaigą, „Lietuvos geležinkeliai“ dar sugebėjo surengti neblogą spurtą ir įgyti jau solidų dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:10. Antrojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų taip ženkliai neaugo, „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ sužaidė produktyvesni kėlinuką puolime ir neleido varžovams nutolti dar įtikinamesniu skirtumu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:24.

Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė gana panašiai, kaip ir antrojo ketvirčio metu. „Lietuvos geležinkeliai“ šio ketvirčio metu vėl nežymiai padidino savo atotrūkį, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:32. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai šventė įtikinamą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 77:42.

„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 12:51 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)