Be derinių vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (60:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 1233

Vasario 16 dieną, 16:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Be derinių“ (šeimininkai) ir Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (svečiai). Nors Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susirinko vos penkiese, bet komanda nepritrūko jėgų ir po ilgosios pertraukos pasiekė dviženklį pranašumą, kurio užteko pergalei pasiekti. Susitikimas baigėsi rezultatu 60:76 (26:20, 10:18, 19:15, 5:23).

Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė kiek banguodai, ne kartą keitėsi pirmaujanti pusė. Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nors ir dažnai atakavo iš toli, bet taiklumas buvo prastas ir komandą gelbėjo tik gera kova dėl kamuolių. „Be derinių“ atrodė labai permainingai, geras komandos atkarpas keitė klaidos, o prasidedant ilgajai pertraukai nedidelių pranašumu pirmavo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ 36:38.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką komandos dar žaidė lygiai, bet ketvirtame kėlinuke „Be derinių“ komandos puolimas visiškai subyrėjo. Komanda per kėlinuką pelnė vos 5 taškus ir paleido varžovus tolyn. M. Giedraičio vedami svečiai susikūrė solidų pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 60:76.

Mingaudas Giedraitis (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“):

„nesusirinkom šiandien gausiai, bet gerai kovojome dėl kamuolių, vėliau pataikėme iš toli ir tai padėjo laimėti“.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Be derinių“ pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:57 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Be derinių“ krepšininkams (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:02 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)