Gatvės vaikai ‒ Street Food vs Kauno NTI-PN (52:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 10 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“

2020 kovo 10 d., Antradienis, 19:39 val., peržiūros: 912

Kovo10 dieną „Kauno NTI – PN“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių B pogrupio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „ Gatvės vaikai ‒ Street Food “ priemė svečius „ Kauno NTI-PN“. „ Gatvės vaikai ‒ Street Food “ buvo iškovoję vieną pergalę ir šsšiolika kartų buvo pralaimėję. „ Kauno NTI-PN“ buvo iškovoję vienuolika pergalių ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „ Kauno NTI-PN“. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (0:6). Tik prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus pataikė „ Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (3:6). Septintą minutę „ Kauno NTI-PN“ turėjo septynių taškų persvarą (7:14). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė labai nerezultatyviai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (8:14).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „ Kauno NTI-PN“, kurie per pirmą minutę pataikė du tritaškius (8:20). Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė keturiolika taškų (10:24). Vėliau komandos žaidė lygiai, aštuntą minutę komandas skyrė šešiolika taškų (14:30). Kėlinio pabaigoje komandos apskeitė taikliais metimais. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė aštuoniolika taškų (17:35).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes „ Gatvės vaikai ‒ Street Food “ gynėsi be klaidų, o persvarą sumažino dviem taškais (19:35). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Šeštą minutę komandas skyrė 18 taškų (20:38). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė daug rezultatyviau, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 22 taškai (28:50).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus su varžovų pražanga pelnė „ Gatvės vaikai ‒ Street Food “, bet netrukus taikliu tritaškiu atsakė „ Kauno NTI-PN“ (31:53). Esant dideliam taškų skirtumui tarp komandų jos puolė daug rezultatyviau ir greitai, mažai dėmesio skyrė gynybai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 22 taškai (45:67). Rungtynių pabaigoje solidžią persvarą išsaugojo „ Kauno NTI-PN“ (52:71).

„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ С lygos starte nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)