BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (47:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Asociacija „Krepšino pasaulis“ & EER“

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 1014

Vasario 5 dieną 20:30 val., Kauno kolegija sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „BC „Audrupio – Bonauto.lt“ (šeimininkai) ir „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu47:62 (8:14, 18:23, 15:8, 6:17).

Rungtynės prasidėjo gana vangiai ir nerezultatyviai. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką ir nebuvo aikštelėje aiškaus lyderio (6:7). Antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko spurtuoti į priekį ir įgyti neblogą pranašumą pirmajame kėlinyje 8:14. Antrasis kėlinys nepraėjo be nesklandumų. Pusę kėlinio komandos vėl žaidė taškas į tašką, tačiau kėlinio viduryje keliems žaidėjams pratrūko emocijos ir teisėjams teko raminti žaidėjus nesportinėmis ir net diskvalifikacinėmis pražangomis. Iškart po to komandos aprimo ir užbaigė antrąjį kėlinį rezultatu 26:37 „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” komandos naudai.

Trečiajame kėlinyje geriau atrodė „BC „Audrupio – Bonauto.lt“ komanda. Beveik visą kėlinį šeimininkai po truputį mažino atsilikimą. Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų. Per likusį laiką svečiams buvo pavykę susigrąžinti solidesnį 8 taškų pranašumą, tačiau „BC „Audrupio – Bonauto.lt“ kėlinio pabaigoje sužaidė porą sėkmingų atakų iš eilės ir po trijų kėlinių priekyje „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” rezultatu 41:45. Paskutiniame kėlinyje svečiai iškart susiimė ir ėmė spurtuoti, tačiau užsivedę varžovai nekėtino nuleisti rankų ir įnirtingai stengėsi vytis svečius. Per 6 kėlinio minutes, pasinaudodami varžovų klaidomis svečiai spurtavo į priekį ir įgijo 16 taškų pranašumą, kurio šeimininkams per trumpą laiką nepavyko panaikinti. „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” šventė pergalę rezultatu 47:62.

Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 nepasipriešino Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandai (53:74) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)