Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs Ryterna Group (72:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 liepos 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ po itin sunkios kovos palaužė „Ryterna Group“ ir žais Mažosios taurės finale

2020 liepos 07 d., Antradienis, 23:04 val., peržiūros: 1277

Antradienį, liepos 7 dieną, Jachtklubo sporto mokykloje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp vietos Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ bei svečių „Ryterna Group“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė permainingą krepšinį ir tiek vieni, tiek kiti turėjo savo progų. Visgi, antroje rungtynių pusėje tvirčiau ant kojų stovėjo šeimininkai, kurie ir iškovojo kelialapį į finalą.

Kiek geriau rungtynes pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gana gerai atrodė gynyboje ir skaičiavo nedidelį pranašumą. Visgi, vėliau svečiai atgaivino savo puolimą ir sugebėjo persverti rezultatą jau savo naudai. Per likusį kėlinio laiką „Ryterna Group“ išlaikė pranašumą savo rankose ir dar šiek tiek padidino jį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:21. Antrojo ketvirčio metu svečiai ir toliau dirigavo paradui ir neleido savo varžovams net priartėti. Vienu metu skirtumas tarp komandų išaugo jau ir iki dviženklio. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:39.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Ryterna Group“, kurie susigrąžino dviženklį pranašumą. Visgi, tuomet gyvybės ženklus pradėjo rodyti Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako ir sugrįžo į rungtynes. Per likusį rungtynių laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:53. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau atkakliai kovojo ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Likus žaisti tris minutes, svečiai turėjo keturių taškų pranašumą. Visgi, Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sugebėjo greitai atžaisti savo atsilikimą ir netrukus persvėrė rezultatą jau savo naudai. Likus žaisti pusę minutės, šeimininkai jau patys skaičiavo keturių taškų pranašumą. Vėliau svečiai dar išlaukė savo šanso, likus žaisti 18-ai sekundžių ir atsiliekant trimis taškais. Visgi, jų ataka pasibaigė klaida, o aikštelės šeimininkai vilčių daugiau nesuteikė. Galutinis rungtynių rezultatas 72:68.

Andrius Čekanauskas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“):
"Emocingos varžybos, fantastika. Su tokia pergale žengti į finalą, tai geriau negali būti. Iš tikrųjų tai pagarba varžovams už tokią kovą ir dar didesnė pagarba savo komandos vyrams, kurie kovojo kiekviename aikštės centimetre, dėl kiekvieno kamuolio, išliejo paskutinį prakaitą ir savo sunkiu darbu pasiekė pergalę".

Renaldas Živatkauskas

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)