Gatvės vaikai ‒ Street Food vs KMAIK (53:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„KMAIK“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 849

Gruodžio 8 dieną, 20:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (šeimininkai) ir „KMAIK“ (svečiai). Dar pirmoje rungtynių dalyje dviženklį pranašumą susikūrę „KMAIK“ krepšininkai nesunkiai išlaikė saugią distanciją ir po ilgosios pertraukos, bei laimėjo susitikimą daugiau nei įtikinamu rezultatu 53:77 (11:15, 11:26, 16:16, 15:20).

Nors rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, tačiau jau pirmojo kėlinuko metu komanda pateko į duobę ir paleido varžovus tolyn. Vėliau skirtumas žaibiškai išaugo, didesnį fiziškumą demosntravę „KMAIK“ labai aktyviai kovojo dėl kamuolių, palaikė didelį tempą ir visa tai leido jiems susikurti nemažą pranašumą prieš ilgąją pertrauką 22:41.

Po ilgosios pertraukos komandos jau žaidė lygiau, „KMAIK“ ekipa prametė labai daug tritaškių metimų ir nors taip suteikė varžovams progų atsitiesti. Vis tik „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ nerado ginklų puolant, komanda sunkiai rinko taškus ir intrigos sukurti nesugebėjo. Svečiai įrodė, kad šiandien jie yra verti pergalės ir laimėjo rungtynes rezultatu 53:77.

BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„KMAIK“ išnešė sveiką kailį iš NTI-PN (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 19:49 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)