Sparta vs Be derinių (82:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 22 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus

2019 spalio 22 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 1230

Antradienį, spalio 22 dieną Milikonių progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ C pogrupio pirmenybės, tarp šeimininkų: „Sparta“ bei svečių- „Be derinių“.Visus kėlinius laimėję šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu: 82:68 (25:20, 22:11, 17:16, 18:21).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais: šeimininkai realizavo daugiau dvitaškių (6/12),svečiai – tritaškių (4/6). To pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo apyligis: (25:20). Antrajame kėlinyje dėka gero T. Šoriaus žaidimo (4/4 2T, 1/1 3T) „Sparta krepšininkai spurtavo ir po pirmos pusės turėjo šešiolikos taškų persvarą (47:31).

Trečiajame kėlinyje svečiai neketino pasiduoti. M. Zabotkos taiklūs dvitaškiai švelnino rezultatą, tačiau šeimininkai neketino paleisti persvaros, dėką G. Prabulio gero žaidimo, „Sparta“ krepšininkai po trečiojo kėlinio išlaikė dviženklį pranašumą: (64:47). Ketvirtajame kėlinyje “ prabudęs L.Radavičius dar bandė traukti „Be derinių“ komandą, tačiau per tris kėlinius dviženklį pranušumą susikrovę šeimininkai,jo neįšvaistė ir šventė įtikinamą pergalę, rezultatu :82:62

C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)Po atkaklios kovos KM „Žalgiris“ 2002-2 įveikė „Be derinių“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Be derinių“ krepšininkams (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:02 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)KM „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį prieš „Be derinių“ (62:57) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)