Kauno Rami vs Street Food (68:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 22:54 val., peržiūros: 846

Sekmadienį, lapkričio 4-ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“, C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų „Kauno Rami“ ir svečių „Street Food“ komandos.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 9:2. Priešnuodžių, kaip sustabdyti įsibėgėjusį šeimininkų puolimą „Street Food“, komanda nerado visą kėlinuką, o ir patiems sunkiai sekėsi rinkti taškus. Įpusėjus ketvirčiui „Kauno Rami“ įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 23:10. Antrasis kėlinukas vėl geriau prasidėjo šeimininkams, kurie netrukus įgijo solidžią 18-os taškų persvarą (28:10), bet netrukus šeimininkų puolimas sustojo, o iš toli pataikyti pradėję svečiai sparčiai tirpdė deficitą. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes komandas skyrė jau tik vienženklė šeimininkų persvarą, o prieš ilgąją pertrauką „Kauno Rami“ pranašumas ištirpo iki 6 taškų – 37:31.

Po pertraukos žaidimas aikštelėje jau buvo lygus, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviais išpuoliais, tačiau nei vienai komandai nepavyko ženkliau įrodyti savo pranašumo. Šeimininkai beveik visą ketvirtį išlaikė saugų 8-12 taškų pranašumą, tačiau M. Butėno tritaškis kėlinio pabaigoje šeimininkams paliko 7 taškų persvarą – 52:45. Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo abi komandų rezultatyviais išpuoliais, bet sužaidus tris minutes „Street Food“ laimėjo atkarpą 11:0 ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes išsiveržė į priekį (60:61). Nors šeimininkai sužaidė prastą atkarpą, tačiau rungtynių pabaigoje vėl susiėmė ir užtikrintai sužaidę likusį laiką iškovojo pergalę rezulatu – 68:63 (23:10, 14:21, 15:14, 16:18).

BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)„Kauno Rami“ iškovojo gana užtikrintą pergalę (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)