BC „Straight“ vs Laipsniai (80:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 765

Trečiadienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ (9/2) ir „Laipsniai“ ( 4/6).

Rungtynės prasidėjo A.Jako tritaškių metimų serija ir šeimininkai greitai pabėgo nuo varžovų ( 17:4). „Laipsniai“ bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais, tačiau skriejo pro šalį, o BC „Straight“ išsaugojo dviženklį pranašumą ( 23:12). Antrasis ketvirtis vyko labai nerezultatyviai. „Laipsniai“ sukrapštė tik 9 taškus per kėlinuką ( iš kurių pusę tik ketvirčio pabaigoje), o BC „Straight“ be didesnio vargo išlaikė atotrūkį – 36:21.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau niekaip neatrado savojo žaidimo, o BC „Straight“ su kiekviena minute didino pranašumą ( 48:26). Po minutės pertraukėlės ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ( 56:36). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. BC „Straight“ neiššvaistė susikrauto pranašumo ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 80:53 (23:12, 13:9, 20:15, 24:17)

BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:39 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:42 val.)