Baltic Master & Kauno NTI-PN vs ExMarkets (62:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56)

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 854

Spalio 31d., Trečiadienį, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus - pataisos namų sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ir svečių – „ExMarkets“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai abiejom ekipom, šeimininkai krepšį atrišo tik praėjus 4 pirmojo kėlinio minutėm. Antroji kėlinio pusė vyko šiek tiek rezultatyviau, o kėlinio pabaigoje spurtavę „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ išsiveržė į priekį 6 taškais – 17:11. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo pranašumą išlaikė, o pirmos pusės pabaigoje jį padidino iki 9 taškų (28:19). „ExMarkets“ krepšininkai nepasimetė ir per paskutinias kėlinio minutes pranašumą sumažino iki 2 taškų – 31:29.

Antros rungtynių pusės pradžioje šeimininkams pavyko išlaikyti minimalų pranašumą, tačiau baigiantis trečiam ketvirčiui svečiai rezultatą persverė (39:41), tačiau jos nesugebėjo išlaikyti ir paskutinę kėlinio ataką sėkmingai surengę „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ vėl perėmė pirmaujančios komandos vaidmenį – 46:45. Ketvirtąjį kėlinį sausai pradėjo abi ekipos, bet įpusėjus ketvirčiui šeimininkams atsirišo krepšys ir jie susikrovė 7 taškų pranašumą (55:48). „ExMarkets“ krepšininkai nepasimetė ir likus 1 minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos komandas skyrė vos 2 taškai, tačiau E. Mačiulio tolimi metimai užtvirtino pergalę „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipai 62:56 (17:11, 14:18, 15:16, 16:11).

Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)