BC „Rhino“ vs Alaina (87:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

V. Kamarūnas nukalė pergalę BC „Rhino“ komandai

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 596

Vasario 20 dieną, Ringaudų pagr. m-klos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ BC „Rhino“ priemė svečius – „Alaina“ krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie puikiai gynėsi ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 15:5. Antroje kėlinio pusėje svečiai sėkmingiau pradėjo pildyti savo taškų sąskaitą. Visgi V. Kamarūno vedami šeimininkai laimėjo ketvirtį septyniais taškais – 21:14. Antro kėlinio pirmas tris minutes komandos keitėsi taikliais metimais. Vėliau taiklių tritaškių dėka šeimininkai įgijo triuškinantį pranašumą (41:21). Aštuntą minutę iniciatyvą perėmė „Alaina“, kuri kėlinio pabaigoje šiek tiek sumžino atsilikimą – 45:30.
Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, bet šeimininkai ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą. Nors svečiams ir buvo pavykę vėl šiek tiek prisivyti oponentus, bet šeimininkai vėl galingai sužaidė kėlinio pabaigą ir vėl turėjo solidų pranašumą – 67:43. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Svečių penketui pritrūko jėgų labiau pakovoti dėl pergalės,o V. Kamarūno vedami šeimininkai užtikrintai užbaigė rungtynes – 87:66 (21:14, 24:16, 22:13, 20:23).

„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)V. Kamarūno sugrįžimą BC „Rhino“ pažymėjo pergale prieš „Kauno švarą“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 21:32 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)