Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Neveronys ‒ KKA (53:105)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę

2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 540

Trečiadienį, sausio 2 dieną, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ bei svečių „Neveronys – KKA“. Svečiai jau nuo pat pirmų minučių šovė į priekį ir nebuvo jokių abejonių dėl rungtynių nugalėtojo vardo.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šių rungtynių favoritai – “Neveronys – KKA”. Jie labai greitai pradėjo skaičiuoti dviženklį pranašumą ir didžiąją dalį savo taškų pelnė iš greitų išpuolių. Skirtumas nepasikeitė iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:20. Antrojo kėlinuko pradžioje niekas nesikeitė. Svečiai ir toliau talžė savo varžovų gynybą ir sužaidus kelias minutes, skirtumas pasiekė jau 20-ies taškų ribą. Vėliau svečiai pradėjo smaigstyti tolimus metimus ir skirtumas perkopė jau ir 30-ies taškų ribą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:54.

Trečiojo kėlinio metu komandų žaidimas išsilygino. Aikštelės šeimininkams pavyko sustabdyti varžovų bėgimą į priekį ir gynyboje per šį ketvirtį praleido vos 11-ą taškų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:36. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas. „Neveronys – KKA“ dar labiau nutolo nuo savo varžovų ir iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 53:105.

Albertas Karpavičius („Neveronys – KKA“):
“Pirmus tris kėlinius žaidėm rusišką krepšinį, kuris nepasiteisino. Tad prieš ketvirtą kėlinį reikėjo persiorentuoti ir pradėjome žaisti brazilišką krepšinį. Tai automatiškai mums davė pranašumą ir įvykdėm žaidimo planą“.

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)