Grande vs Sparta (67:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Grande“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų.

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 23:37 val., peržiūros: 1022

Ketvirtadienį, lapkričio 17 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Grande" ir svečiuose žaidę "Sparta" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Grande" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (21:8). Antrą kėlinį kiek sėkmingiau pavyko sužaisti "Sparta" ekipai, kuriai pavyko šiek tiek priartėti, bet po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo šeimininkai – (34:27). Trečiasis kėlinys vėl buvo sėkmingesnis svečių ekipai, kuriai po trijų kėlinių pavyko rezultatą išlyginti – (49:49). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, abi komandos turėjo vienodus šansus laimėti rungtynes, bet kiek geriau sužaidę rungtynių galą "Grande" ekipa iškovojo pergalę rezultatu – (67:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Grande" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė "Sparta" ekipos pelnyti 3 taškai, po kurių sužaidus beveik 3 minutes rezultatas tapo – (2:3). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (6:3). Antroje kėlinio dalyje prabėgus dar 3 minutėms "Grande" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki 9 taškų – (14:5). Per likusį laiką komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:8).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas, po kurių skirtumas tarp komandų išliko tie patys 13 taškų – (23:10). Sužaidus dar apie porą minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 10 taškų – (24:14). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nelabai pasikeitė, šeimininkai toliau buvo priekyje ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (34:27).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Sparta" krepšininkai, kurie sužaidę pirmas 3 kėlinio minutes sugebėjo priartėti iki 2 taškų – (36:34). Sužaidus dar apie 2 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar pirmavo rezultatu – (39:34). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis. Svečiai po truputi mažino atsilikimą, kol galiausiai likus žaisti 2 minutes rezultatas tarp komandų tapo lygus – (44:44). Per likusį laiką ekipos keitėsi tiksliomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (48:48).

Ketvirtą kėlinį truputi sėkmingiau pavyko pradėti "Grande" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 4 minutes pavyko atsiplėšti nuo savo varžovų 6 taškais – (55:49). Prabėgus dar 3 minutėms svečiai jau atsilikinėjo dviženkliu taškų skirtumu – (62:51). Visgi per likusį laiką "Sparta" ekipai pavyko sumažinti skirtumą 2 taškais ir rungtynės baigėsi "Grande" ekipos pergale rezultatu – (67:58).

Po laimėtų rungtynių "Grande" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandien juoda diena buvo visiems. Daug baudų prametėme ir tritaškiai metimai nekrito ir klydome. Juoda diena buvo, dėl to taip ir gavosi. Šiaip tikėjomės lengvesnės pergalės."

Po pralaimėtų rungtynių "Sparta" ekipos treneris kalbėjo: "Rungtynių pabaigoje nemažai mūsų komandos žaidėjų turėjo po keturias asmenines pražangas, ko pasakoje turėjo šiek tiek atsargiau gintis, kuo ir pasinaudojo priešininkai ir laimėjo šios dienos rungtynes."

Grande: Emilijus Petrauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rolandas Nemuras – 11 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 18 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Šorius – 13 tšk., Tautvydas Krapikas – 12 tšk.

Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Spartos“ septynetas „Vilkams“ šįkart buvo neįkandamas varžovas (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 01:37 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Sparta“ tik po dramatiškos kovos nepateikė dar vienos staigmenos ir paskutinėmis pratęsimo sekundėmis nusileido „MRU VSF“ ekipai (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:13 val.)Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:46 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po atkaklios kovos išgelbėjo sezoną (2017 kovo 25 d., šeštadienis, 16:45 val.)