ASU vs Baltic Transline (88:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 1767

Pirmadienį, lapkričio 21-ąją dieną, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynėse, kuriose aikštelės šeimininkai „ASU“ priėmė jiems iššūkį metusius svečius „Baltic Transline“. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po dviejų iš eilės rezultatyvių atakų trūktelėjo į priekį. Sužaidus daugiau nei tris minutes „Baltic Transline“ komanda vedama K. Kaupo jau turėjo 9 taškų persvarą – 2:11. Antroje kėlinuko pusėje svečių puolimas sustojo, o šeimininkai po šalto dušo kėlinio pradžioje, pagaliau įsivažiavo. „ASU“ krepšininkai trijų minučių atkarpą laimėjo 10:0 ir jau kvėpavo varžovams į nugarą (12:13). Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėm iš toli pataikė A.Bulys ir išlygino rezultatą. Paskutines minutes geriau sužaidę šeimininkai po pirmojo kėlinuko turėjo 2 taškų persvarą – 19:17.

Antrasis kėlinukas pradėjo rezultatyvia „Baltic Transline“ komandos ataka, po kurios rezultatas vėl buvo lygus. Žaidimas abiejose aikštelės pusėse išsilygino, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Sužaidus truputį daugiau nei pusę kėlinio priekyje visdar buvo „ASU“ krepšininkai – 30:26. Likusį kėlinuko laiką šeimininkai perėmė iniciatyvą ir laimėję atkarpą 13:5 prieš igąją pertrauką jau turėjo apčiuopiamą 12 taškų persvarą – 43:31.

Po pertraukos abi komandos pradėjo žaisti labai aktyviai. Sveičiai po 5 iš eilės pelnytų taškų prisivijo varžovus. „ASU“ krepšininkams buvo pavykę atkurti dviženklę persvarą, bet įpusėjus kėlinukui jie pirmavo jau tik 6 taškais (52:46). Tačiau kaip jau įprasta antroje kėlinio pusėje svečių gynyba pradeda šlubuoti, o tuo pasinaudoję šeimininkai atitrūksta. Taip buvo ir šiame kėlinuke, po spurto 8:0 „ASU“ krepšininkai vėl turėjo dviženklę persvarą (60:46), kurią pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos – 66:55.

Ketivrtąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai. D.Kisielius dukart pataikė iš toli, taip savo komandos deficitą sumažindamas iki 8 taškų. Tačiau „ASU“ krepšininkai nusprendė, kad jie nenori pasilikti intrigos rungtynių pabaigai sužaidę dar vieną gerą atkarpą puolime 9:0 atitrūko 15 taškų skirtumu (76:61). Antroji kėlinio pusė šiose rungtynėse buvo tik formalumas. „ASU“ krepšininkai nebeprisileido varžovų arčiau ir nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui jie šventė savo antrąją pergalę rezultatu – 88:71.

Po runtynių pakalbinta „ASU“ komandos trenerė R. Liaugminienė džiaugėsi savo auklėtiniu žaidimu ir gyrė komandos lyderius, kurie tempė komandą paskui save ir buvo patenkinta, kad ir kiti komandos žaidėjai prisidėjo prie pergalės: „Šiandien esu labai patenkinta komandos žaidimu, labai visi susitelkę, pagaliau susirinko beveik visa sudėtis. Norėčiau išskirti šiandieninį komandos lyderį V. Levanauską, bet jam gerai talkino ir M.Trumpickas bei S.Kadziauskas. Komanda buvo susitelkusi, turėjo vieną tikslą ir todėl buvo komandinis žaidimas“.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 33 tšk. (10 atk. kam.), Arnas Bulys – 19 tšk., Marius Trumpickas – 16 tšk.

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Kęstutis Kaupas – 15 tšk., Darius Kisielius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Viršilas – 11 tšk.

„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre-2“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)ASU neišlaikė penkiese susirinkusių „Ragai“ išbandymo (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:08 val.)