KK „13“ vs Team Five (71:63)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą.

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 23:41 val., peržiūros: 1954

Antradienį, lapkričio 22 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę KK"13" ir svečiuose žaidę "Team Five" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Team Five" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:14). Antrame kėlinyje KK"13" ekipai pavyko sužaisti geriau ir po dviejų kėlinių pirmaujanti ekipa jau pasikeitė – (30:27). Trečiame kėlinyje šeimininkai puikiai sužaidė tiek puolime tiek gynyboje ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 21 taškas – (57:36). Ketvirtame kėlinyje KK"13" ekipa atsipalaidavo, leido svečiams sumažinti atsilikimą iki vienženklio, ir vistiek laimėjo rungtynes rezultatu – (63:71).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Team Five" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, jau sekančioje atakoje KK"13" ekipa atsakė tuo pačiu ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai jau pirmavo rezultatu – (6:4). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą, o vėliau kėliniui baiginėjantis jį net persverti – (10:14).

Antro kėlinio pradžia truputi sėkmingiau susiklostė KK"13" ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes rezultatą išlyginti – (16:16). Sužaidus dar apie 2 kėlinio minutes ir jam įpusėjus "Team Five" ekipai pavyko atsiplėšti iki 5 taškų – (16:21). Sužaidus dar apie 3 minutes svečiai sugebėjo padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse – (19:26). Visgi per likusį laiką šeimininkai kilo į lemiamą šturmą, laimėjo atkarpą – (11:1) ir po dviejų kėlinių pirmaujanti ekipa pasikeitė – (30:27).

Trečiame kėlinyje šeimininkų geras žaidimas nesibaigė. Prabėgus pirmoms 5 kėlinio minutėms, KK"13" ekipa sugebėjo padidinti skirtumą iki dviženklio – (42:32). Antroje kėlinio dalyje svečiai vis dar vargo rinkdami taškus, o šeimininkai vis po truputi tolo. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:36).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 6 iš eilės pelnytais "Team Five" ekipos taškais, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 15 taškų – (57:42). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes ir jam įpusėjus svečiai pasistengė, kad komandas skirtu tik 10 taškų – (59:49). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pristabdė svečių puikų žaidimą, iki pat rungtynių pabaigos komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi KK"13" ekipos pergale rezultatu – (71:63).

Po laimėtų rungtynių KK"13" ekipos treneris klabėjo: "Rungtynių pradžioje buvome apsnūdę nuo paskutinių dviejų praloštų rungtynių, kurios buvo gerokai praloštos. Tada susivokėme, kad varžovai žaidžia tik penkiese ir pradėjome lošti. Trečias kėlinys parodė kas kurioje vietoje turi būti."

KK „13“: Paulius Klibavičius – 17 tšk., Edgaras Zaidelis – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Ūkelis – 12 tšk.

Team Five: Domantas Ladyga – 17 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Kaštalianovas – 16 tšk., Donatas Bartkus – 12 tšk., Mantas Lapinskas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 14:02 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)KK „13“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:37 val.)