Ryterna Group vs Laipsniai (66:93)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Laipsniai stipriai atsirevanšavo Ryterna Group.

2016 sausio 19 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 907

Vėlų antradienio vakarą C lygos „ALT reklama“ pirmenybėse Kauno energetikos salėje šeimininkai „Ryterna Group“ priėmė svečius „Laipsniai“. Rungtynės atrodė, jog bus atkaklios, nes abi ekipos yra M grupės lyderės ir kovoją, dėl pirmosios vietos grupėje. Pirmąjį susitikimą minimaliu skirtumu laimėjo Ryterna Group, todėl, svečiai siekė šiandien laimėti, ir laimėti didesniu skirtumu nei buvo pralaimėję.

Pirmasis kėlinys parodė, jog vyks atkakli kova. Šeimininkai pirmieji pelnė taškus, po tikslaus D.Karoso perdavimo baudos aikštelėje taškus pelnė jo komandos draugas G.Rinkevičius ir išvedė ekipą į priekį. Vis dėlto svečiai nemiegojo ir suskubo išlyginti rezultatą. Įpusėjus kėliniui (8:9) pirmavo Laipsniai. Likusia kėlinio dalį svečiai žaidė agresyviau, o po taiklių M.Liepa baudos metimų jie jau buvo priekyje (14:20). Kėlinuko pabaigoje D.Petrilionis smeigė tritaški ir sumažino Ryterna Group atsilikimą iki 3 taškų (17:20).

Antrajame kėlinuke šeimininkai atako pagrinde iš tolimų distancijų, tačiau visi jų metimai skriejo pro šalį, tuo pasinaudoję svečiai pradėjo didinti skirtumą tarp komandų ir po taiklaus A.Jankevičiaus dvitaškio komandas skyrė dviženklis skirtumas (17:28). Šeimininkai niekaip negalėjo pataikyti ir po 5 minučių žaidimo pelnė pirmuosius taškus šiame kėlinuke (19:29). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pradėjo pataikyti, bet varžovus pavyti jau darėsi sunku ir po 20 minučių žaidimo Laipsniai pirmavo rezultatu (27:44).

Trečiajame kėlinuke svečių pranašumas didėjo toliau, o Ryterna Group nieko negalėjo padaryti puolime. Svečių ekipa pradėjo gintis aktyviau, o tas atsipirko nes dauguma varžovų atakų baigdavosi klaidomis arba blokuotais metimais. Artėjant kėlinio pabaigai paskutini metimą su sirena išmetęs T.Čeida padidino jo komandos persvarą iki didžiausio nuo rungtynių pradžios. (45:75).

Ketvirtasis kėlinukas jau buvo tik formalumas, todėl pradėjo dominuoti atakuojantis krepšinis ir abi ekipos nebesigynė taip aršiai, o dažnai, net negrįždavo į gynybą. Rezultatu (66:93) pergalę pasekė Laipsniai.

Po rungtynių „Laipsniai“ treneris S.Banaitis paklaustas, kodėl toks didelis skirtumas šiandien tarp komandų teigė:

Buvome žiauriai susikaupia šiandien, nes primas varžybas pralošėme taip netikėtai 3 taškais, todėl šiandien norėjome laimėti daugiau negu pralošėme. Tikrai stengėmės ir kovojome, gal buvome labiau pasiruošę nei varžovai.

Ryterna Group: Mindaugas Andriušaitis – 22 tšk., Gintaras Rinkevičius – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justas Mozerskis – 10 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 26 tšk., Artūras Jankevičius – 15 tšk., Saulius Banaitis – 15 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 11 tšk.

„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)