Compensa vs Elektromontuotojas (61:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 00:19 val., peržiūros: 1259

Lapkričio 23 dieną, pirmadienį, Saulės gimnazijoje vyko C Lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko B pogrupio komandos, antroje vietoje esantys „Elektromontuotojai“ (5/1) ir netoli grupės dugno esanti „Compensa“ (1/4). Beveik du kėlinius priešinusi „Compensa“ antroje rungtynių dalyje nebepajuto žaidimo skonio ir turėjo nusileisti „Elektromontuotojams“ rezultatu – 61:79.

Rungtynes pradėjo M. Ivaškevičiaus dvitaškis. Tačiau tada po to sekė aštuoni šeimininkų taškai ir „Compensa“ išsiveržė į priekį – 8:2. Tačiau A.Gilius ir M.Ivaškevičius atsvėrė pusiausvyrą ir po penkių žaidimo rezultatas buvo lygus. Ilgai netrukus „Compensa“ vėl trūktelėjo į priekį, bet scenarijus ir vėl pasikartojo ir šeimininkams nepavyko toliau atitrūkti nuo varžovų. Pirmajame kėlinyje tvyravo lygybė – 17:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo ramiai, komandos apsikeitė porą taiklių dvitaškių ir pora asmeninių pražangų. Įpusėjus kėliniui „Elektromontuotojai“ pajuto žaidimo skonį ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai netrukus, baigiantis antrajam kėliniui komandas jau skyrė dešimt taškų, į tai nieko neatsakę šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo dešimt taškų deficitą – 26:36.

Po ilgosios pertraukos kėlinio pradžia smarkiai nesiskyrė. M. Nenartavičiaus dvitaškis ir M. Ivaškevičiaus tritaškis leido svečiams įgyti penkiolikos taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės grįžę „Compensa“ auklėtiniai kibo į atlapus savo varžovams ir sumažino pranašumą iki penkių taškų. Likusį kėlinį šeimininkai neleido toliau pabėgti savo varžovams ir kėlinį baigė turedėmi keturių taškų deficitą – 48:52.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo panašiai kaip antrasis. Komandos ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų, o pirmuosius taškus pelnė „Elektromontuotojai“. Įsibėgėjus kėliniui svečiai pelnė dar penkis taškus ir jau turėjo dviženklį taškų pranašumą – 48:59. Po šio varžovų spurto šeimininkai nebesugebėjo atsigauti. Svečiai vis didino pranašumą, o „Compensa“ negalėjo į tai atsakyti. Likus keturioms minutėms komandas jau skyrė dvidešimt taškų. Likusios minutės „Compensa“ ekipai nieko nežadėjo ir svečiai išsivežė pergalę rezultatu – 61:79.

Paklaustas treneris E.Valaitis kodėl antrąja puse sužaidė taip gerai atsakė – „kad ir pirmąją rungtynių dalį sužaidėme neblogai, tačiau varžovai mus pasivijo, gerai kad pas mūsų didelė rotacija kaip visada, teko prisitaikyti prie varžovų aikštės, kadangi pirmą kartą žaidėme išvykoje, taip pat varžovai laikėsi dvitaškių metimų, tačiau mums pavyko su jais susitvarkyti“. Paklaustas ką tobulins kitose varžybose treneris atsakė – „laukia kitas etapas, reikia daug ką keisti“

emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo „Elektromontuotojo“ ekipa (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 20:57 val.)