Kauno Rami vs KMAIK (93:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1350

Lapkričio 8-ąją dieną, sekmadienį, „Saulės“ gimnazijoje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių H pogrupio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „Kauno Rami“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „KMAIK“ ekipos.

Susitikimo startas geriau klostėsi aikštelės šeimininkams, kurie abejose aikštės pusėse žaidė užtikrintai. Daugiau nei 3 minutes „KMAIK“ nesugebėjo pralaužti priešininkų gynybos, o šiuo laikotarpiu „Kauno Rami“ surinko 8 taškus ir nuo pat pirmųjų akimirkų atitrūko į priekį. Išsijudinę P.Vyšniausko auklėtiniai vis dažniau rasdavo būdų pelnyti taškus ir, likus žaisti apie 4 minutes, priartėjo iki 5 taškų (12:7). Visgi tuomet vėl prabilo „Kauno Rami“ krepšininkai, kurie surengė spurtą 6:0 ir pirmą kartą šios dienos mače įgijo dviženklę persvarą (18:7). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „KMAIK“ puolimas netylėjo, tačiau priešingoje barikadų pusėje besismaginantis T.Petrošius (jis pelnė 8 paskutinius „Kauno Rami“ taškus) padėjo savo komandai išsaugoti 11 taškų pranašumą ir po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 28:17.

Antrąją dvikovos dalį pirmieji tiksliu metimu pradėjo svečiai ir sumažino nuostolius iki 9 taškų (28:19), tačiau į tai oponentai atsakė 5 taškais ir atstumas tarp ekipų išaugo iki 14 taškų (33:19). Ne itin dėkingoje situacijoje atsidūrę P.Vyšniausko auklėtiniai, dar pirmoje ketvirčio pusėje kilo į šturmą, spurtavo 0:9 ir po 4 I.Šturmos taškų, aikštės šeimininkams beliko 5 taškai (33:28). Tiesa arčiau „Kauno Rami“ varžovų neprisileido ir 4 Š.Petraičio taškai grąžino 9 taškų skirtumą (37:28), o jam įkandin porą dvitaškį pridėjo M.Šilkauskas ir „KMAIK“ deficitas vėl tapo dviženklis (41:30). Pirmosios rungtynių pusės tiesiojoje svečiai neženkliai atsigriebė ir po įpusėjus mačui komandas skyrė 9 taškai – 42:33.

Po didžiosios pertraukos ekipos nenusileido viena kitai ir kurį laiką identišku tempu rinkosi taškus, kas lėmė tai, jog rezultato skirtumas tai šiek tiek sumažėdavo, tai vėl išaugdavo, tačiau žaidimo vadžios išliko „Kauno Rami“ rankose. Po antrojo trečiajame kėlinyje I.Šturmos tritaškio, „KMAIK“ prisikasė iki 6 taškų (51:45), bet labiau priartėti „Kauno Rami“ neleido. S.Matusevičiaus taiklūs baudų metimai padidino aikštelės šeimininkų atotrūkį iki 11 taškų (62:51), tačiau ketvirčio finiše savo žodį vėl tarė „KMAIK“. P.Vyšniausko kariauna kėlinį baigė laimėta atkarpa 2:7 ir prieš lemiamą susitikimo dalį atstumas tarp komandų ištirpo iki 6 taškų – 64:58.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „KMAIK“ nesugebėjo užčiaupti varžovų puolimo, tačiau ir patys rezgė tikslias atakas ir po J.Gurevičiaus dvitaškio, svečių deficitas sumažėjo iki 4 taškų (69:65). Vis dėlto, po šio epizodo „KMAIK“ įkrito į gilią žaidybinę duobę, iš kurios, kaip paaiškėjo vėliau, taip ir neišsikapstė. „KMAIK“ 4 minutes nepelnė nė taško, o tuo su malonumu pasinaudojo priešininkai, kurie spurtavo 14:0 ir dar nesibaigus rungtynėms galėjo pačiupinėti pergalę (83:65). Nors antroje kėlinio pusėje svečiai nutraukė taškų badą (83:69), tačiau atsitiesti „KMAIK“ krepšininkams taip ir nepavyko ir „Kauno Rami“ pribaigė varžovus rezultatu 93:71.

Šarūnas Petraitis („Kauno Rami“):

Šiandien gausiai susirinkote ir praktiškai visas rungtynes diktavote savo sąlygas, neskaitant kelių prastų atkarpėlių. Kas lėmė tokį žaidimą?

„Galbūt geresni žaidėjai. Palaikėm aukštą tempą, gerai gynėmės. Viskas susidėjo. Puolimas šiandien irgi ne prastai veikė, o be to ir namų salėje žaidėme.“

Petras Vyšniauskas („KMAIK“):

Išties turėjote sunkią rungtynių pradžią, kurios metu kelias minutes nepelnėte taškų, o tuo laiku varžovai pabėgo į priekį ir teko juos vytis. Nors buvote visai netoli, bet pabaigoje vėl palūžote. Kodėl?

„Na gavome techninę pražangą ir matyt neišlaikė vaikinukai įtampos. Be to varžovų sudėtis daug lygesnė. Mes septyniese dar pažaidėm kurį laiką, bet išėję kai kurie atsarginiai žaidėjai neįsirašė į kontekstą. Jie pabėgo į priekį, nes mes nesugebėjo uždengti tų trijų žmonių. Tai nr. 33 (Šarūno Petraičio), nr. 9 (Tomo Petrošiaus) ir nr. 8 (Giedriaus Džiaugio). Leidome jiems mums primesti tritaškių ir neapsigynėm prieš juos. Ką padarysi…Jie šiandien buvo stipresni.“

„Kauno Rami“ pergalės kalviais buvo Š.Petraitis (20 tšk., 7 atk. k., 9 rez. p., 6 išpr. pr.), T.Petrošius (18 tšk., 8 atk. k.), M.Šilkauskas (11 tšk.), G.Džiaugys (11 tšk.), G.Rinkevičius (10 tšk., 8 atk. k., 2 bl.) ir S.Matusevičius (8 tšk., 6 atk. k.).

„KMAIK“ gretose išsiskyrė I.Šturma (23 tšk., 6 išpr. pr.), A.Petrauskas (12 tšk., 6 atk. k., 8 rez. p., 2 bl.), G.Mockus (11 tšk., 6 atk. k.), J.Navackas (9 tšk., 9 atk. k.) ir D.Stankevičius (6 tšk., 6 atk. k.).

„Kauno Rami“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę ir žygiuoja su vieninteliu pralaimėjimu (3-1). „KMAIK“ patyrė ketvirtąją nesėkmę ir pergalių neturi (0-4).

„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Kauno Rami“ komanda neprilygo pilnos sudėties žaidusiams „Grizliams“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)