KMAIK vs Compensa (63:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 1390

Pirmadienį, kovo 14 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko C lygos, Mažosios taurės aštuntfinalio pirmosios rungtynės kur susitiko „KMAIK“ ir „Compensa“ komandos. Rungtynių pradžia buvo itin nerezultatyvi per pirmąsias penkias minutes komandos buvo įmetusios viso labo 4 taškus. Antroji kėlinuko pusė buvo rezultatyvesnė. Antrasis kėlinys taip pat nebuvo itin rezultatyvus. Šeimininkų gretose iki pertraukos puikiai atakavo A.Petrauskas pelnęs 14 tšk prie jo prisidėjo J.Javackas su 10 tšk. „Compensa“ ekipoje priešininkų gretose M.Samoulis pelnė 15 tšk. 4/4 tritaškiai. Po dviejų kėlinių „KMAIK“ komanda turėjo 4 taškų persvarą. 28:24

Po ilgosios pertraukos „Compensa“ komanda buvo išsiveržusi į priekį, tačiau jiems nepavyko išlaikyti persvaros. Rezultatas po triejų kėlinių buvo 48:41. „KMAIK“ ketvirtąjame kėlinyje spurtavo rezultatu 8:0. Ir iki rungtynių pabaigos nebepaleido savo pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 63:59. Pralaimėtojų gretose nesustabdomas buvo M.Samuolis pelnęs 38 tšk (9/14 tritaškiai, 5/6 dvitaškiai). Naudingiausi žaidėjai:

KMAIK: Arnas Petrauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Jonas Navackas – 17 tšk., Imantas Šturma – 16 tšk.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 38 tšk., Merūnas Visockis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Digaitis – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)