Green Death vs Laipsniai (67:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1367

Lapkričio 16 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Green Death“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Nors svečiai šiose rungtynėse susirinko tik penkiese, bet net neturėdami nei vieno keitimo sugebėjo dominuoti praktiškai viso susitikimo metu ir žaisdami užtikrintai išlaikė maždaug 10 taškų pranašumą iki pat susitikimo pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:79.

Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo svečiai, kurie rungtyniavo labai užtikrintai, išnaudojo savo progas puldami, atsikovojo kamuolius, bet svarbiausia labai sėkmingai gynė savo krepšį. „Green Death“ ekipa ne kartą bandė perlaužti rungtynių eigą ir pataikydami iš toli vis priartėdavo, bet klaidos ir prasta kova arčiau krepšio kaip reikiant apsunkino jų situaciją. Puikiai „Laipsnių“ gretose pasirodė M.Patašius, kuris žaidė labai naudingai ir prasidedant ilgajai pertraukai leido savo komandai pirmauti rezultatu 27:39.

Po ilgosios pertraukos „Green Death“ buvo nusiteikę kovingai, šeimininkai surengė spurtą ir vėl „pavaišino“ varžovus tritaškių metimų serija, o skirtumas vienu metu ištirpo iki 2 taškelių. Tačiau netrukus „Laipsniai“ taip pat pademonstravo savo taiklumą metant iš toli ir vėl sugražino saugią distanciją. Likusį laiką ekipos žaidė taškas į tašką, svečiai rungtyniavo labai apgalvotai ir sugebėjo išlaikyti pranašumą savo pusėje. „Green Death“ taip ir nesugebėjo sugražinti intrigos ir leido priešininkams džiaugtis užtikrinta pergale, rezultatu 67:79.

Saulius Banaitis („Laipsniai“):

„nors susirinkom tik penkiese, bet labai norėjome laimėti, todėl kovojome ir stengėmės dėl pergalės“.

Green Death: Petras Aleksonis – 23 tšk., Mindaugas Čižas – 17 tšk., Dalius Grušauskas – 11 tšk., Igoris Konovalenko – 10 tšk.

Laipsniai: Mantautas Patašius – 28 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Palivanas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Saulius Banaitis – 14 tšk., Artūras Jankevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)Antroje pusėje „Randeris“ neprilygo „Green Death“ (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:10 val.)„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)