ASU vs Kaišiadorys (75:88)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 22 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“

2015 spalio 23 d., Penktadienis, 06:14 val., peržiūros: 1386

Spalio 22 dieną, 18:45h A.Stulginskio universiteto sporto salėje, įvyko C lygos „ALT reklama“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „ASU“ (šeimininkai) ir „Kaišiadorių“ ekipos. Nors rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai, tačiau svečiai visą laiką alsavo jiems į nugarą. Ir tik ketvirtame kėlinuke visiškai perėmė iniciatyvą ir palaužė savo oponentus rezultatu (75 – 88)

Rungtynės prasidėjo stipriu „ASU“ ekipos spurtu (20-6). Tokia puiki pradžia jiems leido kiek atsikvėpti. Tačiau šeimininkai matyt per daug atsipalaidavo, nes per likusią kėlinuko dalį, svečiai sumažino deficitą ir kėlinukui pasibaigus atsilikinėjo vos 5 taškais (24 – 19).

Antrasis kėlinukas buvo labai apylygis. Skirtumas daugmaž nekito viso kėlinuko metu. Tik antroje kėlinuko pusėje, šeimininkai kiek pabėgo nuo savo varžovų (42-33). Tačiau kėlinuko galas vėl priklausė svečiams. Spurtavę (0-7) jie sumažino deficitą iki 2 taškų ir ilgosios pertraukos metu rezuoltatas buvo (42 – 40)

Po ilgosios pertraukos rungtynės tęsėsi apylygiai, Praėjus kelioms minutėms šeimininkai padidino deficitą iki 6 taškų (50-44). Tačiau svečiai vėl sužaidė puikią atkarpą (0-14) ir tada jau patys pirmavo 8 taškų skirtumu (50-58). Likusi kėlinuko dalis per daug neišsiskyrė ir trečiasis kėlinukas pasibaigė svečiams turint 6 taškų persvarą (56 – 62)

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo jau visiškas košmaras namų komandai. Švečiai išsiveržę į priekį, šių rungtynių vairo jau nebepaleido. Skirtumą saugiai didinę svečiai atrodė gan užtikrintai. Vienu momentu „ASU“ buvo priartėję vos iki 4 taškų, tačiau tada svečiai parodė, jog šių rungtynių jie jau nebepaleis.T. Butkevičiaus vedami „Kaišiadorys“ pradėjo sparčiai tolti nuo savo varžovų ir laimėjo šias rungtynes 13 taškų skirtumu (75 – 88).

ASU: Giedrius Šreiberis – 26 tšk. (10 atk. kam.), Marius Trumpickas – 16 tšk., Vaidotas Levanauskas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kaišiadorys: Tomas Butkevičius – 34 tšk. (20 atk. kam., 11 išpr. praž.), Edgaras Žukauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Šumskis – 15 tšk., Tomas Lapašinskas – 14 tšk.

„ASU“ komandos trenerė: R.Liaugminienė:

„Matosi, jog treniruočių trūkumas. Ne visi studentai susirenka į treniruotes ir tas labai aiškiai pasimato varžybų metu“

Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:28 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)