Jonavos LSK „Technoera“ vs SK „Neveronys“ (70:83)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus

2015 lapkričio 19 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 1427

Lapkričio 19 dieną, 19:00 val., Batėgalos sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos Jonavos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir SK „Neveronys“ (svečiai). Nors svečiai šiose rungtynėse vertėsi vos šešiais krepšininkais, tačiau tai nesutrugdė praktiškai viso susitikimo metu turėti solidų, maždaug 10 taškų pranašumą. Nors Jonavos LSK „Technoera“ nenuleido rankų, bet ketvirtame kėlinuke pražangos ir neišnaudotos progos padidino jų deficitą net iki 18 taškų. SK „Neveronys“ galėjo jaustis saugiai ir nesunkiai laimėjo dvikovą rezultatu 70:83.

Rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, abi komandos ne visada atrodė užtikrintai, o pats žaidimas vyko taškas į tašką. Vis tik jau antrojo kėlinuko metu ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurie puikiai išnaudojo susikurtas progas, pataikė ne tik tritaškius metimus, bet ir drąsiai žaidė arčiau krepšio, o visa tai lėmė augantį jų pranašumą. Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkai taip pat stengėsi žaisti agresyviai, bet žaidėjams labai trūko tikslumo atakuojant ir prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai jau atsilikinėjo 10 taškų skirtumu 25:35.

Antroje rungtynių dalyje SK „Neveronys“ ir toliau labai sėkmingai išlaikė saugią distanciją, o šeimininkai vis bandė perlaužti rungtynių eigą. Jonavos LSK „Technoerai“ vienu metu pavyko surengti spurtą ir skirtumas po ilgo laiko ištirpo iki 3 taškelių, bet čia pat svečiai paprašė pertraukėlės ir žaibiškai atsatė 10 taškų distanciją. Rungtynėms artėjant į pabaigą SK „Neveronys“ tik dar labiau pasitikėjo savo jėgomis ir žaisdami labai rezultatyviai pasiekė net 18 taškų persvarą. Likęs laikas tebuvo formalumas, SK „Neveronys“ galėjo jaustis saugiai ir užtikrintai laimėjo rungtynes 70:83.

Justinas Virbickas (SK „Neveronys“):

„komanda jau žaidžia labai seniai kartu, tad net ir esant nepilnos sudėties nebuvo sunku, šiandien tikrai gerai gynėmės, bet ir pataikėme puikiai“.

Jonavos LSK „Technoera“: Tautvydas Banys – 23 tšk., Linas Mecelis – 12 tšk., Artūras Saliuta – 9 tšk.

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 29 tšk., Evaldas Jurgaitis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Petkevičius – 17 tšk.

SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)„Akademija“ laimėjo užtikrintai, bet su Jonavos LSK „Technoera“ turės susitikti dar kartą (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:41 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)