Savi vs Baltic Transline (65:107)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 1418

Lapkričio 10 dieną, antradienį Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko pirmojo etapo C pogrupio komandos, „Savi ir „Baltic Transline“. Du kėlinius kovoję „Savi“ vėliau užduso varžovų gynybos gniaužtuose ir turėjo pripažinti triuškinamą pranašumą rezultatu – 65:107.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką, komandos keitėsi taikliais metimais. Nedaug pražangų rinkusios komandos rodė greitą žaidimą, be kurio neįmanomos pražangos. Sužaidus pusė rungtynių kėlinio priekyje buvo „Savų“ komanda rezultatu – 10:8. Tačiau dėl šeimininkų klaidų, kurių per pirmą kėlinį padarė net 7, jie negalėjo išsiveržti į priekį didesniu pranašumu, bet ir priešiningai neblizgėjo. Po dešimt minučių žaidimo „Savi“ buvo priekyje – 18:15.

Antrajį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai pelnę keturis taškus ir padidinę pranašumą iki rekordinės septynių taškų ribos. Tačiau tai buvo viskas ką galėjo parodyti „Savi“. „Baltic Transline“ atsikvošėjo ir pradėjo rinkti taškus greitai bei sėkmingai. Praėjus dar trim minutėms jie jau buvo priekyje – 28:31. Nežadėję sustoti svečiai padidino pranašumą iki devynių, tačiau tada tritaškį pataikė D.Štabokas. Antrasis kėlinys baigėsi jau svečių naudai ir pirmavo – 40:47.

Prasidėjus trečiajam kėliniui abi komandos išėjo susikaupusios, bet „Saviems“ niekaip neišėjo pelnyti taškų, o svečiai vis tolo. Sužaidus tris minutes rezultatas jau buvo – 40:55. Nuo šio rezultatu „Saviems“ taip ir nepavyko arčiau priartėti prie varžovų. Netaiklūs metimai, kvaili sprendimai, bei daug pražangų leido „Baltic Transline“ lengviau atsipūsti. 33 taškus per kėlinį įmetę svečiai jau nedvejojo savo pergalę. Rezultatas – 51:80.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Toliau „Saviems“ nesisekė atakuoti, o po krepšiu dominavo M.Paršeliūnas, kuris baugino bet kurį priešininkų žaidėją. Likus dviem minutėm jis įmetė ir šimtąjį savo komandos tašką ir tai atspindėjo visą „Savų“ gynybą. Galutinis rezultatas – 65:107.

Sekančias rungtynes „Baltic Transline“ žais lapkričio 15 dieną prieš ICE

Naudingiausi žaidėjai:

Savi: Dainius Povilauskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Donatas Štabokas – 15 tšk., Aurimas Viesulas – 10 tšk.

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 28 tšk., Darius Kisielius – 24 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 19 tšk., Kęstutis Kaupas – 18 tšk. (10 atk. kam.)

„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)„ASU“ antrą kartą susidorojo su „Baltic Transline“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)