Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Compensa (48:112)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“

2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 1254

Vasario 4 dieną „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ priemė svečius „Compensą“. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ buvo iškovoję keturias pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję. „Compensos“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Pirmas dvi minutes „Compensa“ gynėsi be klaidų, o patys pataikė du tritaškius (0:6). Netrukus pirmus taškus rungtynėse pelnė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2:6). Vėliau „Compensa“ pamažu didino persvarą. Prasidėjus septintai minutei minutės pertraukėlės paprašė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (6:14). Po jos komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (8:16).Per paskutines dvi kėlinio minutes „Compensa“ gynėsi be klaidų, o savo pranašumą padidino penkiais taškais (8:21).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (11:24). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų (14:27). PRasidėjus antrai kėlinio pusei „Compensos“ pranašumas padidėjo iki 17 taškų (14:31). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Devintą minutę komandas skyrė 16 taškų (22:38). Kėlinio pabaigoje „Compensa“ surengė spurtą, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (22:46).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Compensa“, kuri pamažu didino persvarą. Ketvirtą minutę „Compensos“ pranašumas buvo padidėjęs iki 38 taškų (22:60). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (24:60). Vėliau dar šešis taškus be atsako pelnė „Compensa“ (24:66). Į varžovų spurtą „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ atsakė taip pat trim taikliais dvitaškiais (30:66). Beveik dvi paskutines ketvirčio minutes „Compensa“ gynėsi be klaidų, o aštuoni pelnyti taškai padidino jų pranašumą iki 44 taškų (30:74).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis persvara toliau augo svečių naudai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 54 taškai (30:84), o „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar du taškus pelnė svečiai, o netrukus pirmus taškus ketvirtyje pelnė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (32:86). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ žaidė keturiese, nes vienas žaidėjas paliko salę, o kitas gavo penktą asmeninę pražangą. Komandinį krepšinį žaidusi „Compensa“ iškovojo pergalę rezultatu 48:112.

“Compensa“ pasiekė devintą pergalę, o „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Compensos“ treneris M.Samuolis: „Šiandien komandai sekėsi puikiai, labai gerai pataikėme visi. Varžovai šiandien nesusirinko. Turejome dvi laisvas dienas, tai ruošėmės šiom rungtynėms.“ Paklaustas, ar stengėsi žaisti komandiškai, treneris atsakė: „Be abejo. 41 mūsų komandos žaidėjas labai daug rezultatyvių perdavimų padarė. Džiaugiamės, kad T.Savickas pagaliau grįžo į rikiuotę, mums jo aikštėje labai trūko. Džiaugiamės pergale.“

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Edgaras Jauneika – 23 tšk. (15 atk. kam.), Kęstutis Aleksandravičius – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Gintaras Petrauskas – 3 tšk.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Martynas Siriūnaitis – 20 tšk. (10 atk. kam.), Rimtautas Jankus – 19 tšk., Merūnas Visockis – 17 tšk. (14 rezult. perd., 12 perimt. kam.), Justas Medekšas – 11 tšk.

„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)