ASU vs United ‒ „Alta transportas“ (53:102)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus

Krepšį atakuoja nugalėtų komandos "siela" M.Lebedys
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 1535

Lapkričio 12 dieną, 18:45 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „ASU“ (šeimininkai) ir United ‒ „Alta transportas“ (svečiai). Rungtynės vyko galima sakyti „į vienus vartus“, United ‒ „Alta transportas“ krepšininkai be vargo nutolo, o didžiąją dalį rungtynių laiko aikštelėje vyravo chaotiškas krepšinis, kuris buvo daug parankesnis svečiams. Rungtynės baigėsi kone dvigubu United ‒ „Alta transportas“ komandos pranašumu 53:102.

Nors pirmomis minutėmis komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, tačiau labai greitai „ASU“ komandos puolimas sustojo, o skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu ėmė sparčiai augti. United ‒ „Alta transportas“ krepšininkai, atrodė, jog taškus gali pelnyti kada tik panorėję, bet komanda labai anksti atsipalaidavo ir ne vieną kartą tiesiog padovanojo kamuolius šeimininkams. Bet „ASU“ krepšininkams išsigelbėti jau buvo vėlu. Nors jų trenerė ir ragino nenuleisti rankų, bet prasidedant ilgajai pertraukai svečių pranašumas jau buvo triuškinamas 29:53.

Antroji rungtynių dalis iš esmės buvo labai panaši, tik dabar abi komandos pasidavė visiškam chaosui. Atakos trukdavo labai neilgai, o krepšininkai dažnai net nespėdavo išsirikiuoti gynyboje ir jau būdavo atliekamas metimas. Klaidų skaičius kaip ir pražangos augo su kiekviena minute, bet toks žaidimo stilius buvo parankesnis svečiams, kurie gerai jautėsi greitame puolime ir savo pranašumą didino vis labiau. Rungtynių pabaigoje United ‒ „Alta transportas“ įvykdė paskutinę, simbolinę, užduotį šį vakarą – pelnė 100-ąjį tašką ir laimėjo susitikimą rezultatu 53:102.

Marius Lebedys (United ‒ „Alta transportas“):

„šiandien buvo lengvos rungtynės, pabėgiojome, žaidėme savo žaidimą ir laimėjome“.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Skirmantas Kadziauskas – 7 tšk., Evaldas Vaitkus – 7 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Žygimantas Krupskis – 27 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Daraškevičius – 15 tšk., Ignas Jančiukas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Vėlavičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Grėbliūnas – 14 tšk. (12 atk. kam.)

United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)