Baltic Transline vs KK „Kauno partizanai“ (68:99)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 18:07 val., peržiūros: 1399

Lapkričio 29 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius KK „Kauno partizanus“. Abi komandos iki šių rungtynių buvo iškovoję po penkias pergales ir po kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Penktą minutę „Kauno partizanai“ įgijo keturių taškų persvarą (4:8), o „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos persvara toliau augo svečių naudai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (7:17). Per likusį laiką „Kauno partizanų“ pranašumas padidėjo iki 12 taškų (7:19).

Prasidėjus antram ketvirčiui du taškus pelnė „Baltic Transline“, o po jų dvi minutes komandos gynėsi be klaidų (9:21). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (16:26), o „Kauno Partizanai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos tris minutes svečiai gynėsi be klaidų, o per tą laiką pelnė 11 taškų be atsako. Sužaidus septynias minutes minutės pertraukėlės prireikė „Baltic Transline“ (16:37). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 25 taškai (21:46).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė 19 taškų (27:46). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Baigiantis pirmai ketvirčio pusei „Kauno partizanai“ padidino pranašumą iki 23 taškų (33:56). Įpusėjus aštuntai minutei „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 28 taškai (35:63). Sužaidus 30 minučių rungtynėse komandas skyrė 25 taškai (44:69).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto ketvirčio minutes rezultatas buvo 47:74. Svečių pranašumas trečią minutę vėl ėmė augti. Baigiantis ketvirtai minutei „Baltic Transline“ vėl buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, po „Kauno partizanų“ spurto 0:8 (47:82). Po minutės pertraukėlės komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 37 taškai (55:92). Per likusį laiką komandos žaidė rezultatyviai, o „Kauno partizanai“ išsaugojo solidų pranašumą (68:99).

“Kauno partizanai“ pasiekė šeštą pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo antrą kartą.

„Baltic Transline“ komandos treneris M.Leščinskas: „Nei vieno aukšto žaidėjo šiandien komandoje neturėjome, tai tokios ir rungtynės buvo. Visus kamuolius jie atkovojo. Dar varžovai padarė labai daug greitų atakų.“ Paklaustas, ar gynyboje komanda rungtyniavo silpnai, treneris atsakė: „Taip, gynyba silpna, nes nebuvo nei vieno aukšto žaidėjo, o tai yra pats pagrindas.“

„Kauno partizanų“ treneris A.Sukovas: „Gerai kovojome dėl kamuolių, kas mums padėjo užpulti labai greitai.“ Paklaustas, ar puolime komanda neturi visada, treneris atsakė: „Vienose rungtynėse susirenka viena komandos pusė, kitose jau visai kita. Bandome gerai, kibiai žaisti gynyboje, svarbiausia laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių. Tikriausiai laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių ir varžovai buvo kažkaip nelabai nusiteikę, gal po savaitgalio čia taip. Bandėme susikaupti, nes patekome į labai stiprią grupę ir norime kiek įmanoma aukščiau užlipti turnyrinėje lentelėje.“

Baltic Transline: Aivaras Keršis – 22 tšk., Tomas Klimavičius – 15 tšk., Tadas Gaurilčikas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

KK „Kauno partizanai“ (S): Donatas Petrauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Irtmonas – 21 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Edvinas Zaurys – 14 tšk., Gedeonas Šernius – 14 tšk., Žygimantas Petkus – 13 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)