Sparta vs Kauno technikos kolegija (93:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Sparta penketukas nukovė negausiais susirinkusią Kauno technikos kolegija

2016 sausio 12 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 1024

Sausio 12 dieną „ALT reklama“ C lygos pirmenybėse susitiko šeimininkų statusą turėjusi „Sparta“ prieš svečius „Kauno technikos kolegija“. Abi komandos susirinko labai negausiai i šias rungtynes. Svečiai turėjo tik viena keitimą, kuomet šeimininkai negalėjo pasigirti tuo ir turėjo rungtyniauti visas rungtynes penkiese.

Vis dėlto rungtynių pradžioje pirmieji kojas apšilo šeimininkai ir spurtavo į priekį rezultatu (6:0).Veliau ekipos suaktyvino gynybą, todėl dauguma metimu skriejo pro šalį ir nei venai ekipai nepavyko užpulti. Sužaidus pirmąjį kėlinį rezultatu (24:15) laiminėjo „Sparta“.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau išnaudojo savo fizinį pranašumą ir ūgį, pirmuosius 4 taškus be atsako pelnė šeimininkų centras J.Kajokas ir padidino persvarą iki 13 taškų. Nors žaidimas išsilygino, tačiau svečiai turėjo atsilikimą, kuri stengėsi sumažinti. Kėlinio pabaigoje svečių ekipos vidurio puolėjas Š.Pranckevičius pats atsikovojęs kamuolius po pramestu draugu metimų pelnė 6 taškus be atsako leido komandai keliauti į ilgąją pertrauką turint 8 taškų deficitą (40:32).

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškų kraitį atidarė šeimininkai ir po truputi didino persvarą prieš varžovus. „Kauno technikos kolegija“ bandė kovoti tačiau šį vakarą visų žaidėjų metimai skriejo pro šalį, o šio ketvirčio metu ekipa surinko tik 6 taškus ir jų atsilikimas po 30 minučių žaidimo išaugo iki rekordinio (60:38).

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, svečiai nesugebėjo pasipriešinti šiandien „Sparta“ ekipai ir rezultatu (93:61). Turėjo pripažinti jų pranašumą.

Po rungtynių paklabintas laimėtojų treneris ir paklaustas kas lėmė tai jog, trečiajame kėlinuke po sunkios pradžios taip stipriai spurtavote ir laimėjote galingai rungtynes?

Tai buvo kelių minučių laikina duobele, tačiau pavyko susigražinti savo žaidimą, kuri buvome pajutę pirmoje pusėje ir jį susigražinome į rungtynes ir laimėjome, lauksime kitų rungtynių.

Kauno NTI-PN namuose nusileido Kauno technikos kolegijos ekipai (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:59 val.)Sparta įveikė pavargusią Akademijos komandą. (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:27 val.)Sparta paskutinėmis sekundėmis išlaikė vieno taško pranašumą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:39 val.)Sparta nukovė Hidraulines sistemas (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:41 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ ekipa iškovojo nelengvą pergalę prieš „Kauno technikos kolegija“. (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)V. Alonderio metimas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę „Kauno technikos kolegijai“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:07 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)