LejuoTransa vs Savi (68:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį

2016 sausio 19 d., Antradienis, 23:43 val., peržiūros: 1188

Antradienį, sausio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės N pogrupio rungtynės, tarp vietos „LejuoTransa“ ir svečių „Savų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios ženkliai į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau po ilgosios pertraukos savo žaidimą atradę „Savi“ ėmė mažinti atsilikimą, ko pasekoje praktiškai pasivijo priešininkus, sumažindami deficitą iki vieno taško, tačiau „LejuoTransa“ sugebėjo atsilaikyti ir išsaugojo pergalę rezultatu 68:67 (19:8, 13:7, 21:22, 15:30).

Jau nuo pat susitikimo pradžios spurtavę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą. Neužilgo savo taškų sąskaitą taikliu tolimu metimu atidarė ir „Savi“, tačiau iškart po to sekė „LejuoTransos“ spurtas 13:0, kurių devynis taškus surinko S. Uvarovas, padidinęs skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos šeimininkai taškų sukrapštyti daugiau nesugebėjo, kuo pasinaudoję svečiai surinko penkis taškus ir sumažino deficitą iki vienuolikos. 19:8.

Antro ketvirčio pradžia buvo labai panaši į pirmojo kėlinuko, kadangi aikštės šeimininkai spurtavo ir sugebėjo atitolti įgydami šešiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau iškart po to eilę baudų metimų pataikę „LejuoTransos“ krepšininkai dar labiau atitolo nuo priešininkų, įgydami dvidešimties taškų pranašumą. Prieš pat ilgąją pertrauką dar iš toli spėjęs pataikyti D. Poviliauskas sumažino skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. 32:15.

Po ilgosios pertraukos kelias minutes apylygiai žaidusios komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito, tačiau įpusėjus trečiajam kėlinukui savo žaidimą pajuto „Savi“ ir surengę spurtą 0:8 sumažino deficitą iki dvylikos taškų. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę „LejuoTransos“ krepšininkai prieš lemiamą ketvrtį susigrąžino solidų pranašumą. 53:37.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai surengė spurtą 2:7, taip mesdami rimtesnį iššūkį. Į tai greit sureagavę aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir susigrąžino šešiolikos taškų persvarą. Vis tik, nepaisant to, „Savi“ nusileisti nesiruošė ir surengė dar vieną galingą spurtą, kurio metu pelnė dešimt taškų iš eilės bei sumažino deficitą vos iki šešių taškų. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai dar bandė susigrąžinti solidžią persvarą, tačiau ir toliau lyg uraganas žaidę svečiai prisivijo priešininkus iki minimumo. Vis tik, daugiau varžovams priartėti neleidę šeimininkai sugebėjo atsilaikyti ir rungtynių pabaigoje šventė nelengvą pergalę rezultatu 68:67.

„LejuoTransa“: Rytis Rutkauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Simas Uvarovas – 16 tšk., Domantas Lelešius – 15 tšk. (12 atk. kam.), Aistis Lazauskas – 11 tšk.

„Savi“: Dainius Povilauskas – 31 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Viesulas – 9 tšk. (13 atk. kam.), Donatas Štabokas – 9 tšk.

Didelį rungtynių tempą demonstravę „LejuoTransa“ krepšininkai įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:28 val.)Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:52 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)Dar viena „Compensa“ ekipos pergalė prieš „LejuoTransa“ atvėrė jiems kelią į aštunfinalį (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą. (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:17 val.)„LejuoTransa“ paskutinėmis minutėmis vos išsaugojo pergalę savo rankose (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)