SK „Neveronys“ vs Akademija (74:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 22:25 val., peržiūros: 1552

Kovo 23 dieną "Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės trečios aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK „Neveronys“ priemė svečius „Akademiją“. Pirmas rungtynes rezultatu 66:69 laimėjo „Akademija“. Antrose „Neveronys“ atsirevančavo varžovams 67:83.

Rungtynes geriau pradėjo „Akademija“. Svečiai sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:6. Netrukus pirmus taškus pelnė „Neveronys“ (2:6). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Neveronys“ pasivijo varžovus (8:8), bet „Akademija“ persvėrė rezultatą (8:10). „Akademija“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę rezultatas buvo lygus (14:14). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Neveronys“, kurių keturi pelnyti taškai padėjo jiems įgyti pranašumą (18:14).

Prasidėjus antram kėliniui tritaškį pataikė „Neveronys“ (21:14). Į tai „Akademija“ atsakė pelnydami šešis taškus be atsako (21:20)Ketvirtą minutę, po ilgesnės pertraukos vėl taškus pavyko pelnyti „Neveronims“ (23:20). Vėliau persvara pamažu augo „Akademijos“ naudai. Prasidėjus aštuntai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (27:35), o minutės pertraukėlės paprašė „Neveronys“ (27:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis be klaidų gynėsi „Neveronys“, o „Akademijos“ persvara sumažėjo iki keturių taškų (31:35).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes komandas vis dar skyrė keturi taškai (35:39). Vėliau „Neveronys“ pelnė keturis taškus be atsako, po kurių rezultatas tapo lygus (39:39). Svečiai neleido šeimininkams perimti iniciatyvos ir pataikė du iš eilės tolimus metimus (39:45). Devintą minutę „Neveronys“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė septyni taškai (44:51). Ketvirčio pabaigoje „Neveronys“ sumažino „Akademijos“ persvarą iki keturių taškų (49:53).

Trečią ketvirto kėlinio minutę komandas skyrė šeši taškai (51:57). Du taiklūs „Neveronių“ tritaškiai padėjo sumažinti „Akademijos“ persvarą iki dviejų taškų (57:59). Prasidėjus septintai minutei komandas skyrė vienas taškas (61:62), o minutės pertraukėlės paprašė „Akademija“. Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais (63:64). Vėliau „Neveronys“ pelnė penkis taškus be atsako (68:64).Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „Akademija“ priartėjo prie varžovų iki vieno taško (69:68). Visgi rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidė „Neveronys“, kuriem pavyko iškovoti pergalę ir žengti į ketvirtfinalį (74:68).

Ketvirtfinalyje „Neveronių“ laukia Birštono SC – „Olimpas“, kuris aštunfinalyje įveikė „Kauno technikos kolegiją“.

„Neveronių“ treneris J.Virbickas: „Tikrai sunkiai pavyko įveikti šį varžovą. Labai stipri šiemet „Akademijos“ komanda. Turbūt to net nesitikėjome. Varžovai žaidė daugiau rungtynių, šešioliktfinalyje, kai mes patekome į aštunfinalį iškarto. Dėl to varžovų forma buvo tikrai gera, o mūsų stipriai kritusi. Tikėjome pergale, kovojome iki galo ir išplėšėme pergalę. Labai ačiū komandai.“ Paklaustas, ar žiūrėjo kas laukia kitame etape, treneris atsakė: „Birštono komanda. Šiandien džiaugiamės pergale, o nuo rytojaus galvojame apie varžovus.“

„Akademijos“ treneris L.Juknys: „Šiandien nieko daug netrūko. Tiesiog turėjome planą, kuris veikė, bet rungtynių pabaigoje padarėme porą neteisingų sprendimų, klaidų. Komandos šios buvo labai lygios ir tos klaidelės rungtynių pabaigoje lėmė tai, kad praleidome varžovus į kitą etapą. Įrodėme, kad varžovai nėra daug stipresni varžovai, planas mūsų rungtynių gerai veikė, tiesiog rungtynių pabaigoje padarėme keletą klaidų. Mūsų komanda įrodė, kad esame geresnė komanda nei mus vertino. Vienas apžvalgininkas teigė, jog esame ne lygiaverčiai priešininkai. Ši serija parodė tam gerbiamam apžvalgininkui, kad retkarčiais reikia išlysti iš savo kabineto ir pažiūrėti krepšinio rungtynes. Linkiu sėkmės „Neveronims“ kituose atkrintamųjų etapuose.“

SK „Neveronys“: Aurimas Švelnys – 26 tšk. (9 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 12 tšk., Giedrius Purauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Antanas Macys – 10 tšk.

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 22 tšk., Mantas Gudeliauskas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

sportas2016 kovo 24 d., 13:36 val.
Taigi, sake, kad laimesit :)
Anonimas2016 kovo 24 d., 11:58 val.
baik padlaiziaut
LinasJ2016 kovo 24 d., 10:27 val.
Dėl tokių atkrintamųjų serijų verta žaisti krepšinį. Tą sakau nepaisydamas to, kad tikėjomės kitokios baigties :) Bet krepšinis - ne seksas :) Linkiu SK "Neveronims" sėkmės tolesniuose atkrintamųjų etapuose.
SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo žengė į finalą (2016 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:36 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)SK „Neveronys“ po permainingos kovos privertė pasiduoti puikiai žaidusią BC „Gazuotas pienas“ ekipą. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 21:43 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)