BC „Gazuotas pienas“ vs Veiverių „Amberis“ (91:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1422

Sausio 11-ąją dieną, pirmadienį, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio susitikimas tarp aikštelės šeimininkų BC „Gazuotas pienas“ krepšininkų ir svečių iš Veiverių – komandos „Amberis“. Iki šio susitikimo šeimininkų sąskaitoje buvo devynios pergalės (9-3), tuo tarpu svečiai buvo iškovoję tris pergales (3-9).

Nors ir BC „Gazuotas pienas“ pirmieji pelnė penkis taškus, tačiau svečiai, daugiausia S. Pažėros pastangomis, pelnė aštuonis taškus be atsako ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 5:8. Visgi M. Čipo tritaškiai ir M. Gasperavičiaus prasiveržimai leido aikštelės šeimininkams jau pirmajam ketvirtyje įgyti dviženklį pranašumą 24:14.

Antrajame ketvirtyje BC „Gazuotas pienas“ krepšininkai ir toliau laikė visas vadžias savo rankose vis didindami savo turimą pranašumą. Po M. Semėno taiklaus metimo skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą 42:21, kuri ir buvo išlaikyta iki kėlinuko pabaigos. Komandos į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis rezultatui esant 50:26.

Tačiau trečiajame kėlinuke viskas apvirto aukštyn kojomis. Aikštelės šeimininkams nesisekė nei užpulti, nei apsiginti, o Veiverių „Amberio“ krepšininkai netruko tuo pasinaudoti ir priartėjo prie savo priešininkų iki 60:51.

Visgi, puikiai šiose rungtynėse žaidusių M. Čipo ir M. Gasperavičiaus vedini aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, ketvirtą kėlinuką laimėjo dvidešimt vieno taško persvara, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 91:61 BC „Gazuotas pienas“ naudai“.

BC „Gazuoto pieno“ treneris J.Eibukas apie komandos banguotą žaidimą trečiajame ketvirtyje: „žaidėme keliais penketais rungtynėse, vienas penketas trečiajame kėlinyje greičiausiai atsipalaidavo. Bet, kaip matėte, ketvirtajame kėlinuke viskas stojo į savo vietas“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Gazuotas pienas“ (S): Mantas Gasperavičius – 20 tšk., Mantas Čipas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Semėnas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Stonkus – 10 tšk.

Veiverių „Amberis“: Saimonas Pažėra – 18 tšk., Povilas Glaniauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Rokas Puikys – 13 tšk., Martynas Juodis – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 sausio 12 d., 02:15 val.
KAS ČIA PER NEODEBILIZMAS, kai po varžybų kalbinama tik 1 komanda???! Z A J A B A L I
„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)