Komanda X vs Ragai (69:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą

2015 gruodžio 22 d., Antradienis, 21:56 val., peržiūros: 1338

Antradienį, gruodžio 22 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Komanda X“ ir „Ragai“. Iki šio susitikimo geresnėje turnyrinės lentelės pozicijoje buvo „Ragai“ (4-5), tuo tarpu šeimininkų sąskaitoje buvo vos dvi iškovotos pergalės (2-8).

Pirmasis kėlinukas puikiai prasidėjo „Komandos X“ penketukui, kurie įpusėjus ketvirčiui po R. Gudžiūno tolimo šūvio pirmavo 11:0. Taikliau krepšį atakavę šeimininkų žaidėjai išlaikė pranašumą iki kėlinuko pabaigos ir jam pasibaigus pirmavo 21:8.

Antrajame ketvirtyje „Ragai“ pradėjo geriau pataikyti ir įpusėjus kėlinukui po M. Balkaus tritaškio sušvelninino rungtynių rezultatą iki septynių taškų 30:23. Per likusį laiką kėlinuke komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 37:29.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių komandos spurtu 0:10, kas leido „Ragams“ pirmą kartą šiose rungtynėse persverti rungtynių rezultatą savo naudai. Tačiau „Komandos X“ ekipos žaidėjo T. Kursevičiaus trys tolimi metimai kėlinuko gale neleido svečiams ilgiau išlaikyti rezultato savo naudai. Po trijų ketvirčių ir toliau pirmavo šeimininkai 52:49.

Sužaidus kelias minutes ketvirtajame ketvirtyje rezultatas dar buvo lygus 54:54, tačiau tada „Ragų“ komandos puolimas visiškai sustojo ir penkios minutės buvo visiškai tuščios. Tuo puikiai pasinaudojo „Komanda X“, pelniusi 11 taškų be atsako ir atitrūkusi į priekį 65:54. Ši nesėkminga atkarpa ir palaidojo svečių viltis šiose rungtynėse galvoti apie pergalę. Rezultatu 69:61 rungtynes laimėjo „Komanda X“.

Po rungtynių naudingiausias „Komandos X“ žaidėjas T.Kursevičius kalbėjo: „pergalę nulėmė didesnis noras laimėti, nes jau pavargome pralaiminėti. O taip pat pataikėme. Pataikiau pats velniškai trečiam kėlinyje, kas ir išvedė mus į priekį praktiškai“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Komanda X: Tomas Kursevičius – 19 tšk., Lukas Klangauskas – 18 tšk., Ernestas Kalinskas – 16 tšk., Raimondas Gudžiūnas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Ragai (S): Martynas Balkus – 21 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Stočkus – 18 tšk., Viktoras Žukauskas – 11 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd.)

„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)