Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Buritus (90:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 11 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai

2015 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 06:01 val., peržiūros: 1510

Gruodžio 11 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių rungtynės. Šeimininkai „Birštono SC ‒ „Olimpas“ savo namuose priėmė svečius – „Buritus“ ekipą. Rungtynės buvo lygios, ir įtemptos jau nuo pirmūjų minučių. Abi komandos kaip reikiant kibo viena kitai į atlapus. Nors didžiają rungtynių dalį, šeimininkai pirmavo, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje, kiek geriau sužaidę „Buritus“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu (90 – 92).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų ekipų žaidimu. Praėjus daugiau nei pusei kėlinuko svečiai pirmavo 1 tašku (20-21). Visgi, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ kiek geriau sužaidė kėlinuko galą. Jie laimėjo atkarpą (11-4) ir kėlinukui pasibaigus buvo priekyje 7 taškais (32 – 25).

Antrasis kėlinukas prasidėjo taipogi lygiai. Tačiau po daugiau nei pusei kėlinuko, šeimininkai vėl spurtavo. Šį kartą žymiai stipriau. Jie laimėjo atkarpą (15-2) ir pabėgo nuo varžovų jau 14 taškų skirtumu (53-49). Visgi svečiams pavyko kiek geriau sužaisti kėlinuko pabaigą ir ilgosios pertraukos metu, jie atsilikinėjo jau tik 9 taškais (54 – 45).

Po ilgosios pertraukos, jau spurtavo svečiai. Jie nedelsiant prisivijo savo varžovus ir jau praėjus kelioms minutėms, sumažino deficitą iki minimumo. Šeimininkai vis stengėsi pabėgti nuo varžovų, tačiau kėlinukui pasibaigus jie buvo priekyje tuo pačiu vienu taškeliu (67 – 66).

Paskutinis kėlinukas kaip ir buvo galima tikėtis, buvo pilnas įtampos. Praėjus kiek daugiau nei pusei kėlinuko, šeimininkai pirmavo 4 taškais, tačiau būtent tada savo komandos gelbėti ėmėsi Ramūnas Švagždys. Smeigęs 2 tritaškius iš eilės, jis išvedė savo komandą į priekį (80-82). Iškart po to šeimininkai persvėrė rezultatą, tačiau svečiai atsakė dar vienu tritaškiu metimu, vėl išvedusiu juos į priekį. Rungtynių galas, buvo ganėtinai įdomus, nes nei viena ekipa, bauduojama neįmetė savo metamų baudų metimų. Tačiau svečiams esant priekyje, šis kurijozas jiems atsipirko pergale 2 taškų skirtumu (90 – 92).

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 33 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 15 tšk., Tadas Miliūnas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Airidas Tkačiovas – 12 tšk.

Buritus: Ramūnas Švagždys – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Snudaitis – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 13 tšk., Karolis Klimas – 11 tšk., Vytautas Tirva – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Malinauskas – 10 tšk.

„Buritus“ komandos žaidėjas Karolis Klimas:

„Suaštrinom gynybą savo. Ir pradžių tikrai leidom jiem laisviau žaisti arti krepšio, mesti laisvesnius metimus. Po to nusprendėm žaisti kiek agresyviau. Tas iš karto davė rezultatą. Rungtynių galas aišku buvo įtemptas, bet šį kartą mums nusišypsojo sėkmė“

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)„BuyPCgame.eu“ komanda po atkaklios kovos nusileido „Buritus“ ekipai (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)Pirmasis „VU KHF“ ir Birštono SC ‒ „Olimpo“ susitikimas baigėsi lygiosiomis (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:23 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)Birštono SC – „Olimpas“ užtikrintai nugalėjo „Kauno technikos kolegiją“ ir žengia į ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:20 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)