Akademija vs Jonavos LSK „Technoera“ (69:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 07 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Jonavos LSK „Tecnoera“ pasiekė revanšą, tačiau į aštuntfinalį žengė „Akademija“

2016 kovo 08 d., Antradienis, 00:26 val., peržiūros: 1254

Pirmadienį, kovo 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ ir svečių Jonavos LSK „Tecnoeros“ ekipų. Rungtynes žymiai geriau pradėję svečiai ėmė vieną po kito rinkti taškus, taip iškart atitrūkdami nuo varžovų, tačiau vėliau atsigavę aikštės šeimininkai pagerino puolimą ir iki ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą. Po pertraukos kiek atsigavę jonaviečiai ėmė mažinti deficitą, o ketvirtame kėlinuke pasinaudoję priešininkų atsipalaidavimu ir išlygino rezultatą. Nuo to momento kova vyko taškas į tašką, tačiau kiek geriau rungtynes užbaigę svečiai šventė pergalę rezultatu 69:71 (20:24, 26:12, 12:15, 11:20).

Rungtynių pradžioje kiek netikėtai gerai startavę svečių ekipos krepšininkai iškart stvėrė jautį už ragų ir įgijo septynių taškų pranašumą. Situaciją kiek švelnino M.Gudeliausko ir E.Staugaičio tritaškiai, tačiau ir toliau vieną po kitos sėkmingas atakas rengę Jonavos LSK „Technoeros“ žaidėjai įgijo keturiolikos taškų atotrūkį. Vis tik, pirmojo kėlinuko pabaigoje pabudę aikštės šeimininkai sužaidė atkarpą 12:2 ir sugebėjo sumažinti deficitą iki keturių taškų. 20:24.

Antrojo kėlinuko pradžioje tris tritaškius smeigęs M.Gudeliauskas timptelėjo „Akademiją“ į priekį ir inicijavo jos spurtą 15:2, kurio dėka šeimininkai perėmė iniciatyvą bei įgijo devynių taškų atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų išsilygino ir jos abi viena po kitos keitėsi pavieniais metimais, kol prieš pat ilgąją pertrauką dar du tolimus metimus pataikęs E.Staugaits suteikė šeimininkams dviženklį atotrūkį. 46:36.

Po ilgosios pertraukos „Akademijos“ krepšininkai pelnė dar kelis taškus iš eilės ir atrodė, kad viskas jau stoja į savas vėžias ir tampa aišku, tačiau kovingą charakterį pademonstravę jonaviečiai tik įrodė, kad nesiruošia taip lengvai sudėti ginklų ir taip pat spurtavę sumažino skirtumą tarp komandų iki vienženklio. Kiek vėliau aikštės šeimininkus šiek tiek timptelėjo A.Juozapaitis, tačiau kėlinuką geriau užbaigę Jonavos LSK „Technoeros“ žaidėjai sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų. 58:51.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkams dar pavyko susigrąžinti dviženklę persvarą ir kurį laiką ją išlaikyti, tačiau ilgai netrukus Jonavos LSK „Technoera“ surengė spurtą 0:10 ir rezultatas tapo lygus. Nuo šio momento žaidimas išsilygino ir abi komandos žengė koja kojon, tačiau beveik visus baudos metimus realizavę svečiai sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą, kurį tvirtai laikė iki pat rungtynių pabaigos, kas reiškė jų pergalę rezultatu 69:71.

Nepaisant Jonavos LSK „Technoeros“ pergalės į kitą etapą žengė „Akademijos“ krepšininkai, kadangi pirmas rungtynes jonaviečiai pralaimėjo keturiolikos taškų skirtumu. Aštuntfinalyje Lino Juknio kariauna grumsis su vienais „C“ lygos favoritų SK „Neveronių“ krepšininkais.

Po pralaimėtų rungtynių Linas Juknys kalbėjo: „Stebuklų nebuvo, matėme, jog varžovai nebuvo pagrindinės sudėties, patys atsipalaidavome, ir, aišku, neturime pasiteisinimų, kad taip pradžioje paleidome priešininką į priekį. Po to aikštėje sutvarkėme reikalus ir po to likęs laiką buvo absoliučiai nereikalingas. Na, o priešininkai kovojo iki pabaigos ir sugebėjo išplėšti pergalę, bet mes einame į kitą etapą. Šitoje vietoje, sakyčiau, geriau patylėti apie šias rungtynes, nes su tokiu žaidimo nieko gero laukti nereikia, o šiaip, aštuntfinalio poros priešininkas SK „Neveronys“ bus favoritas, bet santykius aiškinsimės aikštėje, nes turime turime sąskaitų už praeitą sezoną ir viskas laukią priekyje“.

„Akademija“: Mantas Gudeliauskas – 23 tšk., Edmundas Staugaitis – 16 tšk., Aurimas Juozapaitis – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Jonavos LSK „Technoera“: Martynas Čekanavičius – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 18 tšk. (16 atk. kam.), Jonas Ambrutis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Mecelis – 10 tšk. (14 atk. kam.)

Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 09:48 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)