R2P Sport ‒ S/M vs Hidraulinės sistemos (69:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 05 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą.

2016 vasario 05 d., Penktadienis, 22:17 val., peržiūros: 1294

Penktadienį, vasario 5 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "R2P – Sport S/M" ir svečių teisėmis žaidę "Hidraulinės sistemos" ekipos. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (16:16). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė šeimininkams, kuriems pavyko atitrūkti 10 taškų – (37:27). Trečiame kėlinyje "R2P – Sport S/M" ekipai pavyko padvigubinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 21 taškų – (59:38). Ketvirtame kėlinyje "Hidraulinėms sistemoms" pavyko pabusti iš miego, svečiai buvo sumažinę rezultatą iki 4 taškų, bet persverti rezultato nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (69:63).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinių sistemų" ekipos pelnytais 7 taškais, vėliau sekė 11 iš eilės pelnytų "R2P – Sport S/M" ekipos taškų ir sužaidus apie 5 minutes priekyje buvo šeimininkai – (11:7). Antroje kėlinio dalyje svečiams buvo pavykę pasivyti, bei persverti rezultatą, bet kėliniui baiginėjantis šeimininkai rezultatą išlygino. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (12:2), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio skirtumo – (28:18). Sužaidus dar 2 minutes "Hidraulinėms sistemoms" buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 5 taškų – (28:23). Visgi kėlinį geriau pavyko sužaisti "R2P – Sport S/M" ekipai, kuriai pavyko sugrąžinti dviženklį skirtumą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:27).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kuriems pavyko laimėti mini atkarpą – (2:5), bet netrukus šeimininkai atsakė savo laimėtą atkarpa – (15:2) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 20 taškų – (54:34). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir po trijų kėlinių komandas toliau skyrė dviženklis skirtumas – (59:38).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtai laimėtą "Hidraulinių sistemų" laimėtą atkarpa – (2:14), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 9 taškų – (61:52). Sužaidus dar 2 minutes svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 5 taškų – (64:59). Visgi rungtynių gale susikaupę šeimininkai daugiau neleido svečiams priartėti, padidino skirtumą vienu tašku ir laimėjo rungtynes rezultatu – (69:63).

Po laimėtų rungtynių "R2P Sport – S/M" ekipos treneris kalbėjo: "Mūms nereikėjo šiandieną dvidešimt taškų laimėti, mūms reikėjo laimėti vos vienu tašku. Vyrai ketvirtame kėlinyje atsipalaidavo, nebespaudėme, nepresingavome jų, jie pradėjo laisviau žaisti, pataikė metimus viskas gerai gavosi pas juos. Ne mes blogai žaidėme, jie gerai žaidė."

Po pralaimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" ekipos treneris kalbėjo: "Iš tikrųjų kartojasi mūsų amžinos problemos, čia yra etatinis mūsų varžovas, žaidžia kietai, greitai, o mus tai išmuša. Vėliau prasideda nervai, aikštelėje aiškinimasis santykių, dėl to tas skirtumas išauga, o po to kai praeina kažkuris laikas, pamato žaidėjai, kad gali žaisti ir pradeda žaisti, bet jau būna per vėlu. Paprasčiausiai priešininkas geriau šiandieną užstūmė negu mes ir laimėjo."

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Mackevičius – 14 tšk., Mantas Kvedaras – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Marius Markevičius – 8 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:59 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmoje pusfinalio dvikovoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:46 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)