Lituanica vs Ragai (62:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinuke puikiai apsigynę „Ragai“ dar kartą įveikė „Lituanicą“ ir žengė į kitą etapą

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 934

Ketvirtadienį, kovo 4 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės antrosios šešioliktfinalio rungtynės, tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Lituanicos“ krepšininkų ir svečių „Ragų“. Pirmasis šių ekipų susitikimas baigėsi devynių taškų „Ragų“ persvara 64:73, tad „Lituanicai“ šiose rungtynėse reikėjo laimėti bent dešimties taškų pranašumu, norint toliau tęsti savo pasirodymą pirmenybėse.

Pirmo kėlinuko pradžioje „Ragai“ spurtavo ir iškart atitrūko. Po D. Želvio metimo svečiai jau buvo priekyje 4:13. Tačiau po kelių atakų D.Maciulevičius iškart atsakė dviem taikliais tritaškiais metimais ir „Lituanica“ prisivijo varžovus 12:13, o kėlinuko pabaigoje įmestas A. Okulič-Kazarino tolimas metimas šeimininkus išvedė jau ir į priekį 19:18.

Antrajame kėlinuke ir toliau vyko atkakli kova. Įpusėjus ketvirčiui po perimto kamuolio S.Navickas nutolino „Lituanicą“ 29:25. Tačiau iki kėlinuko pabaigos „Ragai“ išlygino rungtynių eigą ir rezultatą 35:35. Kėlinuke tašką padėjo šeimininkų žaidėjas R.Grigaliūnas, įmetęs dvitaškį ir leidęs savo komandai po dviejų kėlinukų pirmauti 37:35.

Trečiajame ketvirtyje persvarą į savo rankas perėmė šeimininkai, kurie po dviejų taiklių R. Miliausko tolimų metimų pirmavo 47:39. Visgi, tolėliau „Ragai“ šeimininkams pabėgti neleido. Ketvirtis pasibaigė taikliu R. Kabašinsko tritaškiu, po kurio „Lituanica“ pirmavo 58:48. Šios persvaros šeimininkams būtų užtekę norint žengti į sekantį etapą.

Tačiau viskas į savo vietas sustojo ketvirto kėlinuko pradžioje, kuomet „Ragai“ spurtavo 0:11. „Lituanicos“ puolimas atrodė padrikas, ko pasekoje vienas netaiklus metims sekė kitą. Po tokio svečių spurto „Lituanica“ jau neatsigavo ir pralaimėjo šias rungtynes minimalia persvara 62:63, o „Ragai“, laimėję šią seriją, toliau kovos Mažojoje taurėje, kur jų jau laukia Veiverių „Amberis“.

Po rungtynių „Ragų“ ekipos žaidėjas P.Randakevičius kalbėjo: „dėl labai geros gynybos ištraukėm varžybas. Trečiam kėliny buvom labai labai gilioj duobėj, tačiau susiėmėm ir tas išgelbėjo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Lituanica: Domas Paulavičius – 16 tšk. (14 atk. kam.), Simonas Navickas – 10 tšk. (14 atk. kam.), Donatas Maciulevičius – 9 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Ragai: Donatas Želvys – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Arnoldas Račickas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Viktoras Žukauskas – 12 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Emocingose rungtynėse „Nebajeris“ įveikė „Ragus“ ir pateko į pusfinalį (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:09 val.)Įtemptame mače „Nebajeris“ palaužė „Lituanicą“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„Kauno Rami“ po permainingos kovos palaužė „Lituanica“ ekipą. (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:36 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)