Kėdainiai vs Buritus (58:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kietoje dvikovoje sunkią pergalę pasiekė „Kėdainiai“

2016 sausio 12 d., Antradienis, 23:40 val., peržiūros: 1043

Antradienį, sausio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kėdainių“ ir svečių „Buritus“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos žaidė apylygiai, todėl lygus rezultatas buvo ne kartą. Antro kėlinuko pradžioje į priekį išsiveržę svečiai ilgai pirmaujančių rolėje nebuvo, nes čia pat spurtavę „Kėdainiai“ susigrąžino iniciatyvą. Po pertraukos efektingesnį puolimą pademonstravę aikštės šeimininkai šiek tiek atitrūko. Nors paskutinėje rungtynių dalyje intriga dar buvo grįžusi, tačiau atsilaikę „Kėdainiai“ sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. 58:53 (13:12, 9:11, 24:14, 12:16).

Susitikimą abi komandos pradėjo apsikeisdamos trumpomis atkarpomis, po kurių kelis taškus iš eilės surinkę svečiai įgijo keturių taškų pranašumą. Vis tik, vietoje nestovėję „Kėdainiai“ atsakė taip pat surinkdami keturis taškus iš eilės ir taip rezultatą išlygindami. Kėlinuko pabaigoje „Buritus“ dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau iš toli pataikęs A. Lukauskas išvedė aikštės šeimininkus į priekį. 13:12.

Antrą kėlinį žymiai geriau pradėję „Burtius“ ekipos krepšininkai surengė spurtą 2:9 ir išsiveržę į priekį įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau nieko nelaukę aikštės šeimininkų žaidėjai atsakė sausa atkarpa, kurios metu pelnė septynis taškus be jokio atsako ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, prieš pat ilgąją pertrauką dar vieną rezultatyvią atkarpą surengti spėję svečiai sugebėjo įgyti minimalų pranašumą. 22:23.

Po ilgosios pertraukos abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių tarsi ant sparnų puolime žaidę „Kėdainiai“ įgijo penkių taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė aikštės šeimininkų spurtas 7:0, padidinęs skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau savo toliašaudę artileriją pademonstravę svečiai pataikė tris tolimus metimus ir vėl priartėjo prie varžovų, tačiau „Kėdainiai“ nestovėjo vietoje ir sėkmingai užbaigę trečiąjį kėlinuką įgijo devynių taškų pranašumą. 46:37.

Ketvirtą kėlinuką penkiais iš eilės taškais pradėję aikštės šeimininkai iškart padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų, tačiau „Buritus“ ekipos krepšininkai nesiruošė sudėti ginklų ir surengę spurtą 0:10 sumažino deficitą iki keturių taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir intrigą dar labiau paaštrino taiklus J. Snudaičio tritaškis, sumažinęs jo ekipos atsilikimą iki dviejų taškų. Vis tik, per likusį laiką protingai bei užtikrintai žaidę „Kėdainiai“ realizavo baudos metimus ir išsaugojo pergalę savo rankose. 58:53.

Po nesėkmės Modestas Koženiauskas kalbėjo: „Pergalės pasiekti nepavyko, nes „Kėdainiai“ geriau žaidė. Pralaimėjimą lėmė mūsų nesusižaidimas, mes esame nauja, tik šiemet susibūrusi komanda, dar vienas kito gerai nepažįstame, o varžovai jau kelis metus žaidžia ta pačia sudėtimi, tai galbūt ta patirties stoka ir nulėmė pralaimėjimą“.

„Kėdainiai“: Audrius Lukauskas – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laurynas Valuckas – 11 tšk., Tadas Lukoševičius – 9 tšk.

„Buritus“: Vytautas Tirva – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Jonas Snudaitis – 8 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 7 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)Hidraulinės sistemos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš Kėdainius (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:20 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)