BC „Gazuotas pienas“ vs Kėdainiai (72:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 1279

Gruodžio 14 dieną Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC „Gazuotas pienas“ priemė svečius „Kėdainius“. „Gazuotas pienas“ buvo iškovoję septynias pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „Kėdainių“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas keturias minutes rezultatu 7:6 pirmavo „Gazuotas pienas“. Netrukus į priekį išsiveržė svečiai (7:9). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (11:12). Paskutinę kėlinio minutę „Gazuotam pirenui“ buvo pavykę įgyti keturių taškų persvarą, bet baigiantis kėliniui „Kėdainiai“ sumažino persvarą iki dviejų taškų (20:18).

Antras ketvirtis prasidėjo taikliu „Kėdainių“ dvitaškiu (20:22). Netrukus į tai „Gazuotas pienas“ atsakė dviem taikliais metimais (14:20). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė du taškai (27:25). Trečią minutę spurtą pradėjo „Gazuotas pienas“, kuris pelnė šešis taškus be atsako (33:25). Septintą minutę „Gazuoto pieno“ puolimas pradėjo strigti, o „Kėdainiai“ pelnė aštuonis taškus be atsako (33:33). Prasidėjus devintai minutei tritaškį pataikė šeimininkai, o ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (38:35).

Baigiantis antrai trečio kėlinio minutei komandas skyrė šeši taškai (43:37). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kėdainiai“ (43:42). Ketvirtą minutę komandas skyrė vienas taškas (46:45), o spurtą pradėjo „Gazuotas pienas“. Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (53:45). Septintą minutę, po ilgesnės pertraukos taškus pelnė „Kėdainiai“ (53:48). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Gazuotam pienui“ pavyko išlaikyti penkių taškų persvarą (59:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (62:57). Trečią minutę „Gazuoto pieno“ puolimas užstrigo, o komanda penkias minutes negalėjo pelnyti taškų. Per tą laiką „Kėdainiai“ pelnė šešis taškus be atsako (64:64). Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (70:67). Netrukus tritaškį pataikė „Kėdainiai“ (70:70). Likus pusei minutės svečiai pataikė tritaškį (70:73). Per likusį laiką „Gazuotam pienui“ nepavyko pasivyti varžovų ir „Kėdainiai“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 72:75.

“Kėdainiai“ iškovojo šeštą pergalę, o „Gazuotas pienas“ pralaimėjo trečią kartą.

„Kėdainių“ treneris K.Zinkus: „Praktiškai komandos yra lygios. Šiandien gan gerai pataikėme, pasisekė šiandien labiau stipresniem ir laimėjom.“ Paklaustas, ar kietas žaidimas buvo parankus komandai, treneris atsakė: „Mums parankus ir varžovams parankus. Kaip teisėjai leido žaisti taip ir žaidėm.“ Paklaustas, kas lėmė pergalę rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: „Gal protingiau truputi sužaidėme kaip senesnė komanda. Žaidžiame daug metų kartu“

„Gazuoto pieno“ treneris J.Eibukas: „Visas rungtynes pirmavome keliais taškais, bet gale rungtynių tiesiog varžovams labiau pakrito nei mums. Pradėjome nepataikyti, jie perlaužė rungtynių eigą ir pralaimėjome rungtynes.“ Paklaustas, ar komandai tiko kietas žaidimas, treneris atsakė: „Abi komandos žaidžiame tokį žaidimą. Ko šiandien mums pritrūko, tai gynėjų. Žaidėme pagrinde su dviem gynėjais, o daugiau jų pritrūko.“

BC „Gazuotas pienas“ (S): Karolis Kokoška – 25 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Čipas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Zaviliauskas – 9 tšk.

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 27 tšk., Mindaugas Dilys – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Egidijus Daukša – 17 tšk., Audrius Lukauskas – 10 tšk. (22 atk. kam.)

„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kėdainiai“ pergalingai pradėjo C lygos startą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 02:43 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje nugvelbė pergalę iš „Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkų panosės (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 00:15 val.)