Elektromontuotojas vs LejuoTransa (94:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 20:46 val., peržiūros: 1338

Lapkričio 11 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „LejuoTransą“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs dvi pergales ir kartą buvo pralaimėjęs. „LejuoTransa“ savo sąskaitoje turėjo du pralaimėjimus.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos sužaidė apylygiai (4:5). Įpusėjus penktai minutei „Elektromontuotojas“ buvo priekyje rezultatu 11:9. Netrukus spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 14 taškų be atsako ir sužaidus aštuonias minutes pirmavo rezultatu 25:9. Devintą minutę du taiklius tritaškius pataikė S.Uvarovas (25:15). Baigiantis kėliniui „Elektromontuotojas“ padidino pranašumą iki 12 taškų (27:15).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (29:17). Netrukus dar du tritaškius iš eilės pataikė S.Uvarovas (29:23). Įpusėjus trečiai minutei „Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (35:23). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (35:25). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms šeimininkai turėjo 13 taškų pranašumą (46:33).

Sužaidus pirmas keturias trečio kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (62:40). Prasidėjus penktai minutei spurtą pradėjo „Elektromontuotojas“, kuris pelnė aštuonis taškus be atsako (60:40). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (62:43). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „LejuoTransa“, kuri pelnė 11 taškų be atsako (62:54). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos „Elektromontuotojas“ turėjo septynių taškų persvarą (66:59).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (70:59). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „LejuoTransa“ (70:61). Trečią minutę spurtą pradėjo šeimininkai. Daugiausiai M. Nenartavičiaus gero žaidimo po krepšiu dėka šeimininkai laimėjo atkarpą rezultatu 16:2 (86:63). Antroje ketvirčio pusėje „Elektromontuotojo“ persvara pamažu augo. Pasibaigus rungtynėms rezultatas buvo 94:68.

“Elektromontuotojas“ iškovojo trečią pergalę, o „LejuoTransa“ pralaimėjo trečią kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Daug mūsų šiemet žaidėjų yra komandoje, žodžiu visi bandome žaisti. Jei nesiseka leidžiame startinį penketą ir atsigauname. Stengiamės visi pasižaisti kol nėra atkrintamųjų ir stengsimės pasirodyti kuo geriau šį sezoną. Varžovai tikrai nebuvo stiprūs.“ Paklaustas, kodėl trečiame kėlinyje varžovai prisivijo, treneris atsakė: „Didelė rotacija pas mus, žaidimas gal kažkiek išsibalansuoja. Gynyboje kartais kažkas atsistoja ne taip kaip reikėtų, kartais pasimeta vienas kitas žaidėjas taip ir gaunasi. Eigoje sezono susižaisime ir manau viskas bus gerai, eisime toli.“ Paklaustas, kaip sezono pradžia, treneris atsakė: „Vertinu gerai, tik vienos rungtynės dar pralaimėtos.“ Paklaustas, koks pagrindinis pranašumas buvo prieš varžovus, treneris atsakė: „Dominavome šiandien po krepšiais, daugiausia taškus pelnėme dvitaškiais, o varžovai daugiau įmetė tritaškių. Susikaupėme vėliau ir sutvarkėme problemas.“

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 33 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Gilius – 24 tšk., Dovydas Znutas – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

LejuoTransa: Simas Uvarovas – 23 tšk., Rytis Rutkauskas – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Eitvydas Rinkevičius – 9 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)