Veiverių „Amberis“ vs Buritus (56:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“

2015 gruodžio 14 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1570

Gruodžio 14 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos Veiverių „Amberis“ (šeimininkai) ir „Buritus“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį pabėgo „Buritus“ krepšininkai, kurie nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą. Nors varžovai ne kartą buvo priartėję, tačiau „Buritus“ vis nutoldavo, o rungtynių pabaigoje jų pranašumas augo jau su kiekviena minute. „Buritus“ komandai beliko sutvarkyti formalumus ir pergalė jau buvo jų rankose 56:72.

Rungtynių pradžioje į priekį staigai pabėjo „Buritus“ krepšininkai, kurie puikiai jautėsi greitame žaidime ir jau per pirmąsias minutes jų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą. Vis tik tuo momentu jų puolimas sustojo, o Veiverių „Amberis“ žaidė kantriai, kol galiausiai jiems pavyko panaikinti varžovų pranašumą ir netgi patiems nutolti. Dabar abi komandos žaidė taškas į tašką, ekipos buvo gana atletiškos, tad visi susidūrimai buvo kieti, o žaidėjai labai dažnai apeliavo į teisėjus. Artėjant ilgajai pertraukai „Buritus“ sugebėjo dar kartą nutolti ir atstatė 9 taškų persvarą 27:36.

Antroje rungtynių dalyje „Buritus“ dar kartą nutolo ir vienu metu jų pranašumas pasiekė 16 taškų ribą. Bet ir vėl Veiverių „Amberis“ neketino pasiduoti anksčiau laiko ir intrigą sugražinti padėjo nuo suolelio pakilęs N.Baltrušaitis, kurio taiklūs metimai deficitą sumažino iki 6 taškų. Tačiau šis spurtas pareikalavo ne tik nemažai jėgų, bet ir pražangų. „Buritus“ rungtynių pabaigoje tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir žaibiškomis atakomis nutolo, o jų pranašumas pasiekė ir 20 taškų. Likęs laikas tebuvo formalumas ir užtikrina pergalė atiteko „Buritus“ komandai 56:72.

Modestas Koženiauskas („Buritus“):

„mums tikriausiai padėjo patirtis ir gera gynyba, bei didesnis noras laimėti“.

Veiverių „Amberis“ (S): Povilas Glaniauskas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Nerijus Baltrušaitis – 10 tšk., Saimonas Pažėra – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Buritus: Vytautas Tirva – 20 tšk. (13 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk., Mantas Malinauskas – 10 tšk.

„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)Nuo pirmųjų minučių priekyje įsitvirtinę „Kėdainiai“ susitvarkė su „Veiverių Amberiu“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 19:16 val.)