Kaišiadorys vs Ragai (68:47)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą.

2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 19:35 val., peržiūros: 1759

Šeštadienį, spalio 24 dieną, Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijoje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kaišiadorys" ir svečių teisėmis žaidę"Ragai". Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dešimties minučių įsiveržė į priekį – (21:15). Antrame kėlinyje "Ragai" papuolė į duobę, pralošė kėlinį – (19:6) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 19 taškų – (40:21). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai – (57:38). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai išlaikė įgytą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu (68:47).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kaišiadorių" tolimu metimu, netrukus "Ragai" atsakė 4 taškais iš eilės ir sužaidus 2 minutes priekyje buvo svečiai – (3:4). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus, šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (13:8). Per likusį kėlinio laiką "Kaišiadorys" nebeleido svečiams įsiveržti ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:15).

Antrasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas "Ragų" ekipai, svečiai pralošė kėlinį rezultatu – (19:6), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (40:21).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Ragų" ekipai. Svečiai sužaidę pirmas 5 kėlinio minutes sumažino skirtumą tarp komandų iki 13 taškų – (44:31). Antroje kėlinio dalyje šeimininkų ekipa susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, laimėjo atkarpą – (13:7) ir po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 19 taškų – (57:38).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Kėlinio pradžioje svečiai surengė atkarpą – (0:7), po kurios skirtumas tarp ekipų aptirpo iki 14 taškų - (57:45). Visgi "Kaišiadorys" daugiau nebeleido svečiams sumažinti skirtumo, patys laimėjo lemiamą atkarpą – (11:2) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:47).

Po laimėtų rungtynių „Kaišiadorių“ ekipos treneris nebuvo labai kalbus: „Džiaugiamės pergalę.“

Kaišiadorys: Martynas Šumskis – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Edgaras Žukauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Butkevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Ragai: Arnoldas Račickas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Kursevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Tinginys – 9 tšk. (6 perimt. kam.)

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)„Kaišiadorys“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Kaišiadorys“ perlipo šešioliktfinalio barjerą (2016 kovo 05 d., šeštadienis, 22:55 val.)