Ragai vs Lapės (77:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1606

Lapkričio 8 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ragai“ priemė svečius „Lapes“. „Ragai“ savo sąskaitoje turėjo tris pralaimėjimus, o „Lapės“ vieną kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė labai nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes vieno taško persvarą turėjo „Lapės“. Penktą minutę spurtą pradėjo „Ragai“, kurie pelnė net 14 taškų be atsako ir nutolo nuo varžovų (17:4). Aštuntą minutę, po ilgos pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Lapėms“ (17:6), kurios netrukus paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 10 minučių šeimininkai turėjo 13 taškų persvarą (23:10).

Prasidėjus antram kėliniui keturis taškus be atsako pelnė „Ragai“ (27:10). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Lapės“ (27:12). Netrukus spurtą pradėjo „Ragai“, kurie pelnė 12 taškų be atsako (36:12). Įpusėjus septintai minutei „Ragai“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 22 taškai (42:20). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms „Ragai“ turėjo 25 taškų persvarą (52:27).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 24 taškai (54:30). Trečią minutę spurtą pradėjo „Lapės“, kurios pelnė šešis taškus be atsako (54:36). Komandos buvo sužaidusios keturias minutes. Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 2:0 laimėjo „Ragai“ (56:36). Aštuntą minutę „Ragų“ pranašumas buvo vėl pasiekęs 25 taškus (61:36), bet kėlinio pabaigoje du taiklūs „Lapių“ metimai padėjo sumažinti „Ragų“ pranašumą iki 21 taško (61:40).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (63:42). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Lapės“ (63:46). Sužaidus keturias minutes „Ragai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkų pranašumas pradėjo augti. Jie pelnė devynis taškus be atsako, po kurių pranašumas išaugo iki 26 taškų (72:46). Paskutinėmis rungtynių minutėmis truputi geriau rungtyniavo „Lapės“. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:55.

“Ragai“ iškovojo pirmą pergalę, o „Lapės“ pralaimėjo antrą kartą.

„Ragų“ komandos žaidėjas A.Sakalauskas: „Man asmeniškai buvo sunku žaisti po metų pertraukos, pavargau.“ Paklaustas, kaip komandos žaidimas šiandien, žaidėjas atsakė: „Puikiai, visi sužaidė puikiai. Ypač gerai sužaidė aukšti mūsų komandos žaidėjai, įžaidėjai taip pat klaidų daug nedarė.“ Paklaustas, koks buvo pranašumas pagrindinis prieš varžovus, žaidėjas atsakė: „Jų pramesti metimai, o mūsų pataikyti. Daug metimų pataikėme iš po krepšio, tritaškiai neblogai krito, žodžiu viskas buvo gerai.“

„Lapių“ treneris A.Datas paklaustas, ko trūko šiandien, atsakė: „Gynybos.“ Paklaustas, ką galvoja keisti žaidime po antro pralaimėjimo, treneris atsakė: „Žaidime nieko nepakeisi, per maža sudėtis mūsų.“

Ragai: Arnoldas Račickas – 19 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 14 tšk., Kęstutis Ruočkus – 13 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Kazikaitis – 13 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Tinginys – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

Lapės: Donatas Stašaitis – 22 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Alekna – 11 tšk. (15 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Ragai“ gan nesunkiai susitvarkė su savo varžovais (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)