Compensa vs LejuoTransa (84:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„LejuoTransa“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Compensa“ ekipą.

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 23:17 val., peržiūros: 1507

Šeštadienį, lapkričio 14 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Compensa" ir svečių teisėmis žaidę "LejuoTransa" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (23:27). Antrame kėlinyje šeimininkai dar labiau pablogino savo padėtį, pralošė kėlinį dvigubai ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų – (33:47). Trečiame kėlinyje "Copmensa" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, bet pirmaujanti komanda nepasikeitė – (62:66). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, "LejuoTransa" ekipai buvo pavykę vėl atitolti, bet šeimininkai nenuleido rankų. Visgi paskutinėmis sekundėmis tiksliau sužaidę svečiai privertė pasiduoti šeimininkus minimaliu skirtumu – (84:85).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Compensa" ekipos pelnytais 4 taškais iš eilės, vėliau savo pirmuosius taškus pelnė ir "LejuoTransa" ekipa. Sužaidus apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo rezultatu – (15:10). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. Sužaidus apie 7 minutes svečiai surengė spurtą – (3:10), po kurio svečiai įsiveržė į priekį – (18:20). Per likusį laiką svečiams dar pavyko 2 taškais padidinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:27).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena "LejuoTransa" ekipos laimėtą atkarpa – (2:13), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (25:40). Antroje kėlinio dalyje komandos sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (33:47).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių skirtumas sumažėjo vienu tašku – (44:57). Vėliau sekė "Compensa" ekipos spurtas – (11:2), po kurio atsilikimas tarp komandų ištirpo iki 4 taškų – (55:59). Per likusį laiką komandos pasikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir po trijų kėlinių rezultatas tapo – (62:66).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo kiek netikėtai. Svečiams vėl pavyko surengti rezultatyvią atkarpą – (2:9), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo vėl iki dviženklio – (64:75). Bet ilgai toks skirtumas neišbuvo. Šeimininkai ėmė aktyviai mažinti atsilikimą ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 6 taškai – (75:81). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams pavyko pelnyti 7 sausus taškus iš eilės ir vėl į priekį po ilgos pertraukos įsiveržė "Compensa" – (82:81). Visgi per likusį laiką kiek ramiau ir tiksliau sužaidę svečiai persvėrė rezultatą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (84:85).

Po laimėtų rungtynių "LejuoTransa" ekipos treneris kalbėjo: "Gerai pradėjome rungtynes, pavyko atitrūkti nuo varžovų, vėliau po truputi ėmė ryškėti pirmasis nuovargis, kas leido varžovams prie mūsų priartėti. Šiandieną nebuvome pilnos sudėties todėl buvo sunku išlaikyti tokį patį rungtynių tempą. Smagu, kad pavyko laimėti."

Compensa: Mindaugas Samuolis – 32 tšk. (10 atk. kam.), Rimtautas Jankus – 16 tšk., Merūnas Visockis – 12 tšk., Justas Medekšas – 10 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.)

LejuoTransa: Rytis Rutkauskas – 24 tšk., Redas Jakubauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Algirdas Adomavičius – 18 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Matas Metelionis – 10 tšk.

„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:43 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Pagirtinai krepšį atakavusi „Compensa“ pasiekė pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:22 val.)Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:52 val.)