BC „Ambi“ vs MRU VSF (43:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos.

2015 spalio 20 d., Antradienis, 00:00 val., peržiūros: 1201

Pirmadienį, spalio 19 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Ambi" ir svečiai MRU VSF. Rungtynes kiek geriau pradėjo MRU VSF, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (8:14). Antrame kėlinyje BC "Ambi" pavyko sumažinti skirtumą iki vieno metimo ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (28:30). Trečiame kėlinyje svečiai atitrūko nuo varžovų ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (38:56). Ketvirtame kėlinyje abi komandos pavargo, svečiai dar keliais taškais padidino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (43:65).

Rungtynes truputi geriau pavyko pradėti MRU VSF komandai, kuri sužaidus pirmas 3 minutes sugebėjo įsiveržti į priekį rezultatu – (2:8). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus BC "Ambi" ekipai pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir komandas skyrė tik 2 taškai – (6:8). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai sutriko, pelnė tik 2 taškus baudų metimais, o svečiams leido pelnyti 6 ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (8:14).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo BC "Ambi" ekipai, kuri per pirmas 3 minutes surengė spurtą – (9:2) ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį – (18:16). Vėliau sekė MRU VSF ekipos spurtas (4:12) ir likus žaisti nepilnas 3 minutes svečiai buvo vėl priekyje rezultatu – (22:28). Per likusį laiką BC "Ambi" ekipos žaidėjo A. Apšega dėka pavyko priartėti iki 2 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo - (28:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo MRU VSF spurtu – (2:11), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 10 taškų – (30:40). Sužaidus dar porai minučių šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (36:43). Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (38:56).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Pas abiejų komandų žaidėjus ėmė ryškėti pirmieji nuovargio požymiai. ko pasakoje komandos atitinkamai pelnė vos po kelis taškus. Paskutinį kėlinį geriau vistiek pavyko sužaisti svečiams, kurie pelnė 9, o šeimininkams leido pelnyti vos 5 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – (43:65).

Po laimėtų rungtynių MRU VSF ekipos treneris kalbėjo: "Sezono pradžia tikrai puiki, tai buvo antros rungtynės kada mes visi susirinkę žaidžiam. Buvo šiek tiek spragų gynyboje, bet viskas manau labai gerai."

Po pralaimėtų rungtynių BC "Ambi" komandos treneris kalbėjo: "Po vasaros dar sunku atsigauti, greitai pavargom, buvo sunku įmesti. Varžovas nebuvo stiprus, bet jiems šiandien labiau pasisekė, tuo ir sveikiname mes juos. Tikimės kitą kartą revanšuotis."

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 25 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Vytautas Pranaitis – 5 tšk., Karolis Dulinskas – 4 tšk.

MRU VSF: Domantas Večerskis – 11 tšk., Karolis Bojarūnas – 9 tšk., Lukas Tamašauskas – 8 tšk.

MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)MRU VSF krepšininkai tik rungtynių pabaigoje palaužė varžovus. (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:58 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 20:35 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)Antroje rungtynių pusėje „MRU VSF“ turėjo pripažinti A.S.K.Persvara pranašumą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:58 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)