BC „Ambi“ vs Kauno SRC ‒ 2 (45:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę

2016 sausio 19 d., Antradienis, 01:04 val., peržiūros: 1088

Pirmadienį, sausio 18 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp N pogrupio komandų – vietos BC „Ambi“ bei svečių „Kauno SRC ‒ 2“. Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau sužaidė šeimininkų ekipa ir po pirmojo ketvirčio turėjo solidų aštuonių taškų pranašumą, tačiau tragiškai sužaistas antrasis kėlinys leido svečiams įsiveržtį į priekį. Likusių rungtynių metu „Kauno SRC ‒ 2“ diktavo savas sąlygas bei laikė pranašumą savo rankose, kol galiausiai ir pasiekė pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipa, kuri pelnė pirmuosius keturis rungtynių taškus. Tuomet komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais bei tritaškiais, tad skirtumas tarp komandų išliko toks pats. Visgi, tuomet dažnokai pradėjo klysti svečių ekipa, o tuo, kuo pukiausiai pasinaudojo BC „Ambi“ ekipa, kuri pelnė septynis taškus be atsako. Tuomet du taškus pelnė ir „Kauno SRC ‒ 2“, bet kėlinuką šeimininkai užbaigė pelnydami dar septynis taškus be atsako ir po pirmojo kėlinuko turėjo jau solidų aštuonių taškų pranašumą – 19:11. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo taikliu dvitaškiu ir tuomet jie įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, tuomet jie krito į didelę duobę ir leido „Kauno SRC ‒ 2“ ekipai spurtuoti 13:0 bei persverti rungtynių rezultatą. Po ilgos pertraukos dar dvitaškį pridėjo ir aikštelės šeimininkai, tačiau tai buvo jų paskutiniai taškai šiame kėlinyje, o per kėlinuką jie jų įmetė vos keturis. Pirmąją rungtynių pusę svečiai užbaigė pelnydami dar keturis taškus, nors galėjo pelnyti ir daugiau – jie prametė net keturis baudos metimus per trumpą laikotarpį. Taigi, po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 23:28.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo pelnydamos po tris taškus, bet tuomet „Kauno SRC ‒ 2“ pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo jau 12-os taškų pranašumą. Po šiokio tokio šoko atsigavusi BC „Ambi“ ekipa, pati pelnė septynis taškus paeiliui bei sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Per likusią kėlinuko dalį komandos žaidė taškas į tašką, o skirtumas išliko toks pats. Po trijų sužaistų ketvirčių rezultatas buvo 38:43. Lemiamą ketvirtį taikliu baudos metimu pradėjo šeimininkai, tačiau tuomet jie praleido septynis taškus paeiliui bei leido varžovams vėl įgyti dviženklį pranašumą. Likusių rungtynių metu nieko per daug neįvyko, kadangi komandoms sunkiai sekėsi užpulti vieni kitų krepšius. Kai BC „Ambi“ sėkmingai užpuldavo, tuo pačiu atsakydavo ir „Kauno SRC ‒ 2“, tad skirtumas per daug nekito iki pat rungtynių pabaigos, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 45:58.

A.Žadeikis („Kauno SRC ‒ 2“):
„Pranašesni šiandien buvom, nes vyrai stengėsi, atidirbo gynyboje. Kai kuriais atvejais priešininkai pasimetė. O gynyba buvo aktyvi, puolime stengėmės žaisti, kiek įmanoma, ne po vieną, o komandiškai. Kiek gavosi, tiek gavosi. Galėjo būti ir geriau, bet prieš šitą komandą mums to užteko, kad laimėtume“.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Julius Povilaitis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Evaldas Šilingis – 11 tšk.

Kauno SRC ‒ 2: Andrius Bubelis – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Birutis – 11 tšk., Paulius Aleksynas – 10 tšk.

„Kauno SRC ‒ 2“ atlaikė KK „13“ komandos spurtą ir pasiekė revanšą (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)44-is taškus pelnęs Paulius Aleksynas vedė „Kauno SRC ‒ 2“ į pergalę (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)Kauno SRC ‒ 2 ‒ Akademija (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:44 val.)Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)