Akademija vs Nebajeris (77:78)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 13:29 val., peržiūros: 1465

Lapkričio 9 dieną, pirmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijoje vyko C Lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko A pogrupio komandos, „Nebajeris“ ir „Akademija. Negausiai susirinkusios ekipos, pajautė didelį nuovargį, tačiau „Nebajeris“ sugebėjo išlaikyti daugiau jėgų ir nugalėti „Akademiją“ rezultatu – 78:77.

Pirmasis kėlinys prasidėjo žaibiškais devyniais taškais į „Nebajerio“ krepšį. Apšilę kojas šeimininkai pataikė tritaškį, bet po to sekė dar penki „Akademijos“ komandos taškai. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo 20:5 ir atrodė, kad „Nebajeris“ nė trupučio neprilygsta savo varžovams. Beisbaigiant kėliniui taiklūs M. Ežerskio metimai ir agresyvus V. Čiuplio prasiveržimai leido „Nebajeriui“ sušvelninti pranašumą iki šešių taškų – 25:19.

Antrasis ketvirtis klostėsi panašiai. Vėl į priekį trūktelėję „Akademijos“ žaidėjai, vėliau gaudavo daug taškų be atsako. Prieš ilgąją pertrauką „Nebajerio“ deficitas sumažėjo dar vienu tašku – 40:35

Po ilgosios pertraukos sužibėjo „Akademijos“ žaidėjas A.Nausėda, kuris žaidė puikiai tiek puolime tiek gynyboje. „Nebajeris“ pradėjo dažniau klysti ir tuo pasinaudoję svečiai vėl įgijo dviženklį taškų pranašumą – 48:38. Bet ir vėl gi daugiau jėgų sutaupę žalieji geriau sužaidė trečiojo ketvirčio pabaigos atkarpą, kurią laimėjo 9:0, leido jiems išlaikyti ta patį skirtumą, koks buvo per pirmuosius du kėlinius – 63:57.

Paskutiniame ketvirtyje komandoms prasidėjo taškų badas, galbūt dėl to kad ėmė sekti jėgos. Per penkias minutes „Akademija“ sukrapštė vos du taškus, kuomet varžovai įmetė tik šešis. Skirtumas tarp komandų buvo keturi taškai 67:63. Tuomet sekė du M. Gudeliausko tritaškiai ir atrodė kad „Akademija“ išsiveš pergalę, bet tuomet spurtą iniciavę „Nebajerio“ žaidėjai pelnė septynis taškus be atsako ir likus žaisti vos vieną minutę komandos skyrė vienas taškas – 75:74. V.Čiuplys išvedė savo komandą į priekį po taiklaus dvitaškio, tačiau T.Jankevičius vėl sugrąžino ją savo komandai – 77:76. Paskutinės „Nebajerio“ atakos metu prieš M. Ežerskį prasižengė. Pastarojo ranka nedrebėjo ir jis vėl išvedė savo ekipą į priekį. O paskutinis „Akademijos“ A. Zareckio metimas skriejo pro šalį ir „Nebajeris“ iškovojo įspudingą pergalę – 77:78.

Naudingiausi žaidėjai:

Akademija: Mantas Gudeliauskas – 35 tšk., Artūras Nausėda – 16 tšk. (6 perimt. kam.), Aurimas Juozapaitis – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

Nebajeris: Mindaugas Ežerskis – 23 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Čiuplys – 15 tšk., Valdas Čiuplys – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

artis2015 lapkričio 10 d., 14:05 val.
nu. sezonas tik prasidėjo, o jau ritasi.
taip jiems ir reikia žalčiams.
:D
Anonimas2015 lapkričio 10 d., 13:56 val.
labai gaila kad tos komandos kurios dominuodao truputy ritasi zemyn..
Anonimas2015 lapkričio 10 d., 02:39 val.
Čia nieko netrūksta?
„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Akademijos“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:20 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ atkakliose rungtynėse įveikė „Akademiją“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)