LCP KK „Partizanas“ vs Komanda X (65:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1188

Sausio 18 dieną, pirmadienį, Žiburio pagrindinėje mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo, mažosios taurės O pogrupio komandos, namuose žaidusi LCP KK „Partizanas“ (4/3) ir pergalių rakto nerandanti Komanda X (2/5) komanda. Nuo pat rungtynių pradžios spurtavę šeimininkai neleido nė pagalvoti Komandai X apie pergalę šiandienos rungtynėse. Visas rungtynes diktavę salygas LCP KK „Partizanas“ iškovojo ketvirtąją pergalę rezultatu – 65:44.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo įspūdingu LCP KK „Partizanas“ komandos spurtu. Per pirmąsias penkias minutes net 11:0 spurtą iniciavę šeimininkai, pasiuntė savo varžovus į gilų nokdauną. Pirmuosius taškus svečiams pelnė G.Vitkauskas realizuodamas vieną baudos metimą iš dviejų. Po to dar du baudos metimus pridėjo E.Kalinskas ir skirtumas aptirpo iki aštuonių taškų. Tada ekipos apsikeitė pora taiklių dvitaškių ir rezultatas iš esmės nepakito. Po M. Brinkio taiklių baudos metimų skirtumas vėl padidėjo iki dviženklės ribos. Po baudos metimą apsikeitusios komandos išėjo į pertraukėlę tarp pirmo ir antro kėlinuko. Po pirmųjų dešimt minučių LCP KK „Partizanas“ pirmavo – 16:6.

Antrojo kėlinuke pradžioje iš esmės niekas nepasikeitė. LCP KK „Partizanas“ sekėsi geriau užpulti ir lengviau gintis. Komanda X buksavo tiek puolime tiek gynyboje. Sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė aštuoni taškai – 22:14. Du tritaškius iš eilės pataikę svečiai sugrąžino intrigą į rungtynes ir LCP KK „Partizanas“ turėjo imtis kokių nors veiksmų, likus trims minutėms iki ilgosios pertraukos rezultatas buvo – 24:20. Per likusį laiką komandoms nepavyko pelnyti taškų, tačiau kėlinuko gale T.Gudas pridėjo dar du taškus ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai turėjo šešių taškų pranašumą – 26:20.

Trečiąjį kėlinuką svečiai pradėjo keturiais taškais be atsako ir vėl padidino pranašumą iki dešimties taškų. Tolimas M. Kaziulio šūvis sumažino deficitą iki septynių. Ilgai netrukus šeimininkai atstatė savo persvarą iki dviženklės normos. Sužaidus lygiai penkias minutes rezultatas buvo – 35:25. Svečiams prasidėjo taškų badas, o LCP KK „Partizanas“ surengė antrą spurtą 10:0 ir jau turėjo rekordinę persvarą – 43:25. Vos devynis taškus sukrapštę svečiai trečiajame kėlinuke jau atsilikinėjo rezultatu – 45:29.

Paskutiniajame kėlinyje Komanda X sukūrė pora gaisrų, tačiau LCP KK „Partizanas“ juos staigiai užgesindavo. Sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė net devyniolika taškų ir jau buvo aišku kas taps rungtynių nugalėtoju. Per likusias penkias minutes LCP KK „Partizanas“ dar pavyko šiek tiek padidinti pranašumą ir iškovoti įtikinamą pergalę rezultatu – 65:44.

Naudingiausi žaidėjai:

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 13 išpr. praž.), Simonas Rupšys – 16 tšk. (14 atk. kam.), Matas Brinkis – 10 tšk.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kaziulis – 11 tšk., Tomas Kursevičius – 8 tšk.

LCP KK „Partizanui“ nepadėjo namų sienos prieš „Ragai“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:46 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)LCP KK „Partizanas“ panaikino solidų deficitą ir pratęsime įveikė „Ragus“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Partizaniškas“ mūšis baigėsi 101 taško skirtumu pasibaigusia egzekucija (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 20:10 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)