Jonavos LSK „Technoera“ vs Hidraulinės sistemos (65:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai

2016 sausio 14 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 1200

Ketvirtadienį Batėgalos un, daugiafunkciniame centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Jonavos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje vyko taškas į tašką kova, tačiau trečiajame ketvirtyje „Hidraulinės sistemos“ subyrėjo, o Jonavos LSK „Technoera“ išlaikė pranašumą ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 65:55.

Rungtynės prasidėjo apyligiai, tačiau pirmieji nuo varžovų pabėgo svečiai ( 3:9). Per keletą minučių Jonavos LSK „Technoera“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą, o po dviejų taiklių tritaškių metimų įgijo 4 taškų pranašumą ( 15:11). M.Kudako pastangomis „Hidraulinės sistemos“ surengė spurtą, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 15:18). Paskutinėmis sekundėmis taiklus T.Banio dvitaškis metimais sušvelnino skirtumą iki minimumo – 17:18.

Antram ketvirčiui prasidėjus „Hidraulinės sistemos“ smeigė keturis tritaškius metimus paeiliui, o iš varžovų sulaukdavo atsako tik iš dviejų taškų zonos. Svečiai įgijo didžiausią pranašumą šios dienos rungtynėse ( 23:30). Jonavos LSK „Technoera“ sugebėjo atsitiesti ir sušvelnino skirtumą iki 3 taškų ( 27:30). Per likusį „Hidraulinės sistemos“ išlaikė tik dviejų taškų pranašumą – 30:32.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Hidraulinės sistemos“ įkrito į gilią duobę, o Jonavos LSK „Technoera“ komanda žaidė lyg ant bangos, kur laimėjo atkarpą net 18:0 ( 48:32). Svečiams pirmuosius taškus iš žaidimo pavyko pelnyti tik aštuntą žaidimo minutę ( 50:35). Per likusias dvi minutes aikštelės šeimininkai išsaugojo pranašumą susikrautą – 55:38.

Ketvirtą kėlinuką „Hidraulinės sistemos“ pradėjo kovingai ir laimėjo atkarpą 10:0 ( 57:48), tačiau Jonavos LSK „Technoera“ ekipa atsitiesė ir surezgė keletą svarbių atakų, kur atstatė dviženklį pranašumą ( 61:50). „Hidraulinės sistemos“ dar bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais, bet jie skriejo pro šalį. Jonavos LSK „Technoera“ neišbarstė pranašumo ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 65:55.

Po pralaimėtų rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos treneris, V.Kirilovs, teigė:“ Sakyčiau Jonavos dūmas biški užstūmė. Per daug pasitkėjome savimi ir tas pakišo koją. Skaitau, kad esam favorirtai šios poros. Tikrai galėjome laimėti, bet patys nenorėjome to padaryti ir gavome į skudurus. Sakyčiau bus gera pamoka pradžiai, o dėl revanšo, tai lauksime varžovo mielai Kaune.“

Jonavos LSK „Technoera“ (S): Egidijus Vaitekauskas – 24 tšk., Tomas Kepežinskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Tautvydas Banys – 9 tšk. (6 perimt. kam.)

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 9 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)Antrajame kėlinyje aukštą pavarą įjungusios „Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė vilčių „Kaišiadorims“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:04 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ panaikino septyniolikos taškų deficitą ir išplėšė pergalę (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)