Baltic Transline vs Hidraulinės sistemos (89:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 17:25 val., peržiūros: 1330

Spalio 25 dieną Aleksandro Stulginskio Universitete įvyko varžybos „ALTreklama“ pirmenybėse tarp šeimininkų „Baltic transline“ ir negausiai susirinkusiu svečių „Hidraulinės sistemos“. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą pataikydami beveik kiekviena savo metimą. Per pirmąjį kėlinuką „Baltic transline“ sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą, nors svečiai rungtynių pabaigoje sugebėjo pasivyti varžovus, tačiau nesugebėjo persverti rezultato ir teko pripažinti „Baltic transline“ pergalę rezultatu (89:81).

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų taikliais dvitaškiais metimas (2:2). Tačiau šeimininkų ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi T.Gaurilčikas ir vienas pelnė 11 taškų taip savo komanda išvesdamas į priekį (15:12). Likusi kėlinuko laika svečiai sunkiai rinko taškus, o šeimininkai atakavo puikiai ir po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje rezultatu (29:15).

Antrajame kėlinuke svečiai pradėjo žaisti agresyviau ir taip dažnai stodavo prie baudų linijos. Vis dėlto „Hidraulinėms sistemoms“ nepavyko praartėti prie varžovų ir po dviejų kėlinukų jie atsilikinėjo (43:26).

Po ilgosios pertraukos svečiai į aikštelę išbėgo su nauja gyvybę , tačiau šeimininkų ekipos puolėjas A.Keršis šiame kėlinuke neleido „Hidraulinė sistemoms“ net pagalvoti apie deficito sumažinimą ir į varžovų krepšį smeigė iš 6 net 5 tritaškius ir po 3 kėlinukų jo komanda dar buvo priekyje rezultatu (75:52).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai nesiruošė pasiduoti ir vedini T.Vasiliauskas žygiavo į priekį ir mažino deficitą. Likus žaisti 2 minutes jis buvo ištirpęs iki 6 taškų. Vis dėlto šeimininkai nenorėjo paleisti pergales ir kovojo iki galo taip išplėšdami pergalę rezultatu (89:81).

Po rungtynių laimėtojų treneris M.Leščinskas teigė:

Nauja komanda, daug naujų žaidėjų, žaidėme paprasta žaidimą ir laimėjome.

Kas lėmė, kad atsilaikėte gale?

Turėjome didelę persvarą, kuria buvo sunku iššvaistyti.

Sparta nukovė Hidraulines sistemas (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:41 val.)„Baltic transline“ nukovė spartiečius (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:45 val.)BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:31 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)„ASU“ antrą kartą susidorojo su „Baltic Transline“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)