Lapės vs United ‒ „Alta transportas“ (53:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 00:20 val., peržiūros: 1448

Antradienį, lapkričio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lapių“ ir svečių „United – Alta transporto“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pabėgę svečiai neleido priešininkams net pagalvoti apie rimtesnį pasipriešinimą, ko pasekoje po dviejų kėlinukų komandas skyrė penkiolika taškų. Po ilgosios pertraukos ir toliau visa galva aukštesni buvo „United – Alta transportas“, ko pasekoje ir toliau greitomis atakomis atakavę varžovus pasiekė lengvą pergalę rezultatu 53:85 (17:29, 12:15, 9:22, 15:19).

Susitikimo pradžioje 0:9 spurtavę svečiai iškart atitrūko. Kiek vėliai kelis taškus sukrapštę „Lapių“ žaidėjai kiek sušvelnino deficitą. o du taiklūs tolimi M.Stoškaus tritaškiai dar labiau priartino šeimininkus prie varžovų. Vis tik, Taip pat dviem taikliais tritaškiais metimais atsakęs L.Vėlavičius ir vėl „patraukė“ „United – Alta transportą“ į priekį. Kiek vėliau dar kelias sėkmingas atakas surengusios „Lapės“ ir vėl kiek priartėjo, tačiau ketvirtį geriau užbaigę svečiai įgijo dvylikos taškų pranašumą. 17:29.

Antrą kėlinuką keliais iš eilės taškais pradėjęs A.Labanauskas dar labiau atitolino svečius. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar surezgė kelis sėkmingus išpuolius, tačiau iškart po to sekė dar septyni iš eilės „United – Alta transporto“ taškai, kurių dėka skirtumą tarp komandų išaugo iki 21-ieno taško. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios „Lapių“ krepšininkai dar sugebėjo surinkti šešis taškus iš eilės ir sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. 29:44.

Po ilgosios pertraukos grįžę aikštės šeimininkai dar šiek tiek pasispardė, tačiau nieko ilgai nelaukę „United – Altra transporto“ krepšininkai surengė kelias iš eilės rezultatyviai pasibaigusias atakas ir vėl kiek atitrūko. Į tai M.Stoškus atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio sekė įspūdingas svečių ekipos spurtas 0:11, kuris tęsėsi iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos bei leido jiems įgyti jau triuškinantį 28-ių taškų pranašumą. 38:66.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau atsipalaiduoti nesiruošę svečiai ir toliau demonstravę sėkmingą bei rezultatyvų žaidimą, kurio dėka skirtumas tarp komandų ir toliau augo. Po poros rezultatyviai pasibaigusių P.Grikšto epizodų „United – Alta transporto“ pranašumas šoktelėjo iki 36-ių taškų. Kiek vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau jokių šansų varžovams nepalikę svečiai pasiekė solidžią pergalę rezultatu 53:85.

„Lapės“: Donatas Stašaitis – 13 tšk., Mindaugas Alekna – 13 tšk., Martinas Stoškus – 11 tšk.

„United ‒ Alta transportas“: Žygimantas Krupskis – 18 tšk., Ignas Jančiukas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 11 tšk., Donatas Gudeliauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)