BC „Ambi“ vs Kauno SRC ‒ 2 (48:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 01:44 val., peržiūros: 1258

Pirmadienio vakarą VDU sporto centro salėje buvo sužaistos KKL C lygos, antrojo etapo, N pogrupio rungtynės, kuriose savo meistriškumą valdant oranžinį kamuolį išbandė šeimininkų BC „Ambi“ ir svečių Kauno SRC ‒ 2 komandų krepšininkai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, turėjo 6 taškų pranašumą – 6:0. Po P. Aleksyno taiklaus metimo Kauno „SRC-2“ sumažino varžovų pranašumą – 10:9. Ketvirčio pabaigoje BC „AMBI“ kiek padidino savo pranašumą, tačiau nutolti jiems nepavyko – 16:13.

Antrąjį kėlinį tritaškiu pradėjo šeimininkai. Tačiau spurtu 0:7 svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – 23:23. Visą ketvirtį geriau žaidę svečiai persverė rezultatą ir išlaikė įgytą persvarą. BC „Ambi“ per kėlinį pelnė vos 9 taškus, o prieš ilgąją pertrauką svečiai jau turėjo apčiuopiamą pranašumą – 23:29.

Po didžiosios pertraukos, sužaidus 3 minutes, šeimininkams pavyko deficitą sušvelninti iki 1 taško – 30:31. Tačiau šeimininkų komandos krepšininkai nesustojo ir šovė į priekį bei susigrąžino apčiuopiamą persvarą į savo rankas (39:32), tačiau kėlinio pabaigoje spurtavo ir svečiai sumažinę savo atsilikimą iki minimumo. Prieš paskutinį ketvirtį pirmavo BC „Ambi“ – 39:38.

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą kilo Kauno „SRC-2“, kurie spurtavo 7:2. Įpusėjus ketvirčiui svečiai galutinai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir padidino pranašumą jau iki 4 taškų – 43:47. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, svečiai savo pranašumą padidino iki 6 taškų – 43:49. Nors šeimininkams ir buvo pavykę sumažinti deficitą iki 3 taškų (46:49), tačiau mačo pabaiga buvo sėkmingesnė svečiams, kurie rezultatu 48:58 šventė pirmąją pergalę šiame etape.

Po rungtynių pakalbintas Kauno „SRC-2“ komandos treneris A. Žadeikis jas abibūdino taip: „Rungtynių pradžia buvo nevykusi. Tikriausiai žaidėjai atėję ir mažos salės į didelę truputį išsigando. Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjom, pradėjo pataikyti vienas kitas žaidėjas. Bet dar daug trūksta, dar reikia stipriai dirbti, kad vyrukai galėtų normaliai kautis su kitom komandom. Šiandienos varžovai gal truputį vyresnio amžiaus, gal jiem pritrūko jėgų rungtynių pabaigoje, o mūsų jaunimas taktiškai dar turi daug ko pasimokyti“

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 15 tšk., Vytautas Jakelis – 13 tšk., Saulius Grėbliauskas – 10 tšk.

Kauno SRC ‒ 2: Paulius Aleksynas – 21 tšk., Žygimantas Gulbinas – 14 tšk., Rūtenis Žiupsnys – 8 tšk.

„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)Dvidešimčia taškų laimėtas ketvirtas kėinukas nepadėjo BC „Ambi“ įveikti „Savi“ ekipos (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)